Screen Courier indir Screen Courier 1.1.0.187

ScreenCourierSetup.exe
946 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Screen Courier programı, bilgisayarınızın masaüstünün ekran görüntüsünü alabilmeniz ve daha sonra bunları isterseniz paylaşabileceğiniz, isterseniz de masaüstünüzde saklayabileceğiniz ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Programı diğerlerinden ayıran en önemli noktalardan bir tanesi ekran görüntüsünün alınır alınmaz internetteki sunuculara yüklenmesi ve böylece paylaşım yapmak istediğinizde hemen linkinin hazır olması.

Klavyenizde bulunan Print Screen butonuna basmanızla birlikte aktif hale gelen program, hemen ekran görüntüsünü alıyor ve size paylaşmak isteyip istemediğinizi ya da düzenlemeyi isteyip istemediğinizi soruyor. JPG ve PNG formatlarında kayıt yapabilen program, dilerseniz sıkıştırma oranlarını ayarlayarak dosya boyutunu azaltmanıza da olanak tanıyor.

Pek çok ekran görüntüsü alma programında belli bir pencereyi ya da alanı yakalama özelliği mevcut ancak maalesef Screen Courier bu konuda destek vermiyor ancak ekran görüntüsünü aldıktan sonra açılan düzenleyicide görüntünün istediğiniz kısımlarını kesme şansınız var.

Screen Courier Resimli Anlatim


Epic Pen

Epic Pen

masaüstü çizim kalemi
TbDivX Film Arşiv Programı

TbDivX Film Arşiv Programı

masaüstü çizim kalemi
CustoPack Tools

CustoPack Tools

masaüstü çizim kalemi
WinMover

WinMover

masaüstü çizim kalemi
3RVX

3RVX

windows ses açma kapama

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

TLauncher

Bilgisayarda Minecraft oynama progr