Screen Courier indir Screen Courier 1.1.0.187

ScreenCourierSetup.exe
946 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Screen Courier programı, bilgisayarınızın masaüstünün ekran görüntüsünü alabilmeniz ve daha sonra bunları isterseniz paylaşabileceğiniz, isterseniz de masaüstünüzde saklayabileceğiniz ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Programı diğerlerinden ayıran en önemli noktalardan bir tanesi ekran görüntüsünün alınır alınmaz internetteki sunuculara yüklenmesi ve böylece paylaşım yapmak istediğinizde hemen linkinin hazır olması.

Klavyenizde bulunan Print Screen butonuna basmanızla birlikte aktif hale gelen program, hemen ekran görüntüsünü alıyor ve size paylaşmak isteyip istemediğinizi ya da düzenlemeyi isteyip istemediğinizi soruyor. JPG ve PNG formatlarında kayıt yapabilen program, dilerseniz sıkıştırma oranlarını ayarlayarak dosya boyutunu azaltmanıza da olanak tanıyor.

Pek çok ekran görüntüsü alma programında belli bir pencereyi ya da alanı yakalama özelliği mevcut ancak maalesef Screen Courier bu konuda destek vermiyor ancak ekran görüntüsünü aldıktan sonra açılan düzenleyicide görüntünün istediğiniz kısımlarını kesme şansınız var.

Screen Courier Resimli Anlatim

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması