Sanduz Studio logo Sanduz Studio 2.2

SanduzKur.exe
32,6 MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

ÜCRETSİZ Sanduz Studio Yazılımı ile yaratıcılığınızı kullanarak tamamen size özel Kitap Albümler, Takvim, Poster, Afiş, Kişisel Hediyeler tasarlayabilirsiniz.

Düğünüzde çekilen fotoğraflarınızdan harika bir düğün albümü yapabilir, Okulunuz için çok şık bir okul yıllığı hazırlayabilir, aşkınızı anlatan bir kitap ile evlenme teklif edebilir veya çocuğunuzun ilk kitabını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Hayalleriniz gerçek oluyor!

Sanduz ile çok kolay bir şekilde tasarladığınız kitabınızı ve diğer ürünleri online olarak sipariş edebilirsiniz. Bu şekilde sipariş edilen kitabınız, 1 adet bile olsa Dünya nın En Gelişmiş Dijital Ofset makinesi HP INDIGO 5000 ile Sanduz Matbaasında basılır ve kargo ile adresinize gönderilir.

Programı kullanmak, kendi tasarımlarınızı, çalışmalarınızı hazırlamak tamamen ücretsizdir. Sadece bu kitabı basılı halde satın almak isterseniz, çok uygun ücretler karşılığında sipariş edebilirsiniz.

Sanduz Studio yazılımı ile farklı hediye arayışı son buluyor. Kendi duygularınızı katarak pahabiçilmez hediyeler yapın!

http://www.sanduz.com/tanitim/tanitim_kitabi.html adresindeki Sanduz tanıtım kitabını inceleyin ve neler yapabileceğinizi görün.Scope

ios canlı yayın yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Remini - photo enhancer

fotoğrafları güzelleştirme uygu