RonyaSoft Poster Designer indir RonyaSoft Poster Designer 2.3.23

asoft-poster-designer.zip
11.2 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

RonyaSoft Poster Designer tasarım ve cazip bireysel poster, afiş ve işaretler baskı için kolay kullanımlı bir yazılım programıdır. Kullanıma hazır poster şablonları toplanması ve sezgisel kullanıcı arayüzü birkaç tıklamayla kendi poster ve afiş yapmak için izin verir.

Poster şablonu herhangi bir detay görüntü, metin, renk, boyut, stil, vb dahil olmak üzere, kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir Yazdırma Sihirbazı ev veya ofis yazıcıları poster baskı yardımcı olur.

Ayrıca o ya da baskı hizmetleri de yazdırmak için resimlere posterler ihracat bloglar, forumlar ve sosyal sitelerde kullanmak mümkündür. Çok sayfalı poster ve çok sayfalı afiş baskı imkanı da sağlanmıştır. Aşağıdaki yerleşik şablonları-in: eski batı afiş, film satışı (film) poster, dergi kapağı afiş, parti afiş, poster Noel, doğum günü poster, düğün posteri, quiz gece afiş, reklam posteri, indirimler (promosyon) poster, ev istedi poster, motivasyonel (demotivational) poster, bilimsel poster, afiş kazananlar, pet poster ve diğerleri kaybetti. Poster Designer ile posterler yaratıcı fikirleri açmak ve arkadaşlarınızla paylaşın, beklemeyin!
RonyaSoft Poster Designer Resimli Anlatim RonyaSoft Poster Designer RonyaSoft Poster Designer


Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

EBA

android için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Express Files

hızlı dosya indirme programı