RonyaSoft Poster Designer indir RonyaSoft Poster Designer 2.3.23

asoft-poster-designer.zip
11.2 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
RonyaSoft Poster Designer tasarım ve cazip bireysel poster, afiş ve işaretler baskı için kolay kullanımlı bir yazılım programıdır. Kullanıma hazır poster şablonları toplanması ve sezgisel kullanıcı arayüzü birkaç tıklamayla kendi poster ve afiş yapmak için izin verir.

Poster şablonu herhangi bir detay görüntü, metin, renk, boyut, stil, vb dahil olmak üzere, kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir Yazdırma Sihirbazı ev veya ofis yazıcıları poster baskı yardımcı olur.

Ayrıca o ya da baskı hizmetleri de yazdırmak için resimlere posterler ihracat bloglar, forumlar ve sosyal sitelerde kullanmak mümkündür. Çok sayfalı poster ve çok sayfalı afiş baskı imkanı da sağlanmıştır. Aşağıdaki yerleşik şablonları-in: eski batı afiş, film satışı (film) poster, dergi kapağı afiş, parti afiş, poster Noel, doğum günü poster, düğün posteri, quiz gece afiş, reklam posteri, indirimler (promosyon) poster, ev istedi poster, motivasyonel (demotivational) poster, bilimsel poster, afiş kazananlar, pet poster ve diğerleri kaybetti. Poster Designer ile posterler yaratıcı fikirleri açmak ve arkadaşlarınızla paylaşın, beklemeyin!

Etiketler: Poster oluşturma programı , afiş programı , RonyaSoft Poster Designer indir

RonyaSoft indir Bak
RonyaSoft Poster Designer indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu