Rohos Logon Key logo  Rohos Logon Key 4.7

rohos_logon_free.exe
2.2 MB

Dil tr en ru de

lisans:  Ücretsiz

Rohos Logon Key,Bilgisayarınızın açılışını USB ile korumak ve bu USB olmadan açılmamasını sağlamak istiyorsanız Rohos Logon Key programını kullanabilirsiniz. Rohos Logon Key USB belleğinizi açılışta PC nize erişebilmek için benzersiz bir anahtar haline getiriyor. Rohos Logon Key herhangi bir USB sürücünüzü PC niz için bir güvenlik aracına dönüştürüyor. Windows'a eklenerek daha güvenli bir erişim sağlıyor. Ayrıca Rohos Logon Key cihazınızı taktığınızda otomatik olarak Windows'un kilitten çıkarır.Rohos Logon Key iki aşamalı bir güvenlik sağlar, USB belek ve PIN kodu. Windows ise Güvenli Modda korunmaktadır. Acil durum erişimi USB bellek kaybolduğunda veya hasar gördüğünde PC nize ulaşabilmeniz için yardım eder.
Rohos Logon key kullanma avantajları:
-sanal şifre yerine taşınabilen güçlü bir USB anahtarı
-daha karmaşık bir şifre kullanarak, Windows'un güvenliğini arttırın -          USB?yi takınca, şifre USB anahtarından sisteme otomatik olarak aktarılıyor.
- USB anahtarında bulunan veriler AES-256 algorıtması ile şifrelidir (ABD şifreleme standardı) Programın dosyaları kaçak bir şekilde  farklı bir diske kopyalanıyorsa, anahtar asla aktif hale gelmez. Şifre anahtar üzerinde açık bir şekilde bulunmamaktadır. USB 1.1/2.0 uyumlu USB Flash diskleri USB-Key olarak rahatça kullanılabilir.   Önemli not: Save Mode koruma, farklı anahtar kullanımı, Remote Desktop ve Active Directory içersinde kullanım, Alarm girişi, anahtarı çıkardıktan sonra PC?nin kapatılması gibi özellikler ancak ücretli sürümünde kullanılabilir
Etiketler:

usbden koruma koyma

bilgisayar kilitleme

Rohos Logon Key indir
Rohos Logon Key


A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Romaco Timeout

Romaco Timeout

bilgisayar şifreleme
USBKey

USBKey

akıllı tahta kilit programı
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
Sopcast - SopPlayer

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı
Facebook Messenger

Facebook Messenger

android facebook görüntülü sohb