Replay Capture Suite indir Replay Capture Suite 3.0.0.0

RCSSetup.exe
2.7 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Hit(Buay):2 Hit 25
multi video dönüştürücü; Replay Capture Suite bir çok özelliği bir arada sunan uygulama. Bu uygulama ile video müzik indirebilirsiniz. indirdiğiniz dosyaları düzenleyebilir dönüştürebilirsiniz.

Bu ihtiyaçları karşılayabilmeniz için farklı programları bir araya getiren paket ses ve video ile ilgili olarak her işlemi yapabilmenizi sağlıyor. Yazılım paketindeki programlar aracılığıyla internet üzerinden video veya ses dosyalarını arayarak indirebilir, radyo kaydetme, ekrandaki görüntüyü kaydetme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Program her türlü kaynaktan ses kaydı yapabiliyor. Online radyolar gibi yayın akışlarını da kaydedebilen program sonrasında kaydettiğiniz dosyaların veya bilgisayarınızda var olan dosyaların üzerinde parçalara bölme gibi düzenleme işlemi de yapabiliyor.

Replay Capture Suite kaydedilen veya bilgisayarınızda depoladığınız ses ve video dosyalarını farklı formatlara dönüştürebilmekte. Yazılım paketinde yer alan kullanışlı bir araç olan video şifrelem earacı sayesinde size olan videolarınızı şifre ile koruma altına alabiliyor, bu videolara izinsiz erişimleri engelleyebiliyorsunuz.

Replay Capture Suite ses ve video ile ilgili her ihtiyacınızı karşılayabilecek araçları kapsıyor. Eğer müzik dinlemeyi ve video seyretmeyi seviyorsanız Replay Capture Suite hoşunuza gidecek bir yazılım paketi olacaktır.


Replay Capture Suite 3.0.0.0,multi video dönüştürücü


Etiketler: multi video dönüştürücü, Replay Capture Suite indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu