Replay Capture Suite logo Replay Capture Suite 3.0.0.0

RCSSetup.exe
2.7 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Replay Capture Suite bir çok özelliği bir arada sunan uygulama. Bu uygulama ile video müzik indirebilirsiniz. indirdiğiniz dosyaları düzenleyebilir dönüştürebilirsiniz.

Bu ihtiyaçları karşılayabilmeniz için farklı programları bir araya getiren paket ses ve video ile ilgili olarak her işlemi yapabilmenizi sağlıyor. Yazılım paketindeki programlar aracılığıyla internet üzerinden video veya ses dosyalarını arayarak indirebilir, radyo kaydetme, ekrandaki görüntüyü kaydetme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Program her türlü kaynaktan ses kaydı yapabiliyor. Online radyolar gibi yayın akışlarını da kaydedebilen program sonrasında kaydettiğiniz dosyaların veya bilgisayarınızda var olan dosyaların üzerinde parçalara bölme gibi düzenleme işlemi de yapabiliyor.

Replay Capture Suite kaydedilen veya bilgisayarınızda depoladığınız ses ve video dosyalarını farklı formatlara dönüştürebilmekte. Yazılım paketinde yer alan kullanışlı bir araç olan video şifrelem earacı sayesinde size olan videolarınızı şifre ile koruma altına alabiliyor, bu videolara izinsiz erişimleri engelleyebiliyorsunuz.

Replay Capture Suite ses ve video ile ilgili her ihtiyacınızı karşılayabilecek araçları kapsıyor. Eğer müzik dinlemeyi ve video seyretmeyi seviyorsanız Replay Capture Suite hoşunuza gidecek bir yazılım paketi olacaktır.


 Replay Capture Suite


Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scope

ios canlı yayın yapma

Expat Shield

Erişimi Engelli Sitelere Giriş Pr

Woobies 2 Deluxe

aynı renkleri vurma oyunu