Registry Trash Keys Finder logo Registry Trash Keys Finder 3.9.2.1

trashreg_setup.exe
709 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Registry Trash Keys Finder programı, Windows'un kayıt defterinde yer alan gereksiz ve işe yaramayan girdileri temizlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Bilgisayarınız kullandığınız aylar boyunca maalesef giderek daha fazla programın kayıt girdileri ile şişer ve bu durum hem yavaş açılmasına ve kapanmasına, hem de daha yavaş çalışmasına neden olur.

Otomatik olarak tarama işlemini gerçekleştiren programın arayüzü çok sade ve herkese hitap edebilecek şekilde düzenlenmiş. Kayıt defterini tararken veya temizlerken herhangi bir sistem çökmesine sebep olmaması da artılarından bir tanesi diyebilirim. Taramanın ardından size sonuçları gösteren ve hangilerini temizlemek istediğinizi soran Registry Trash Keys Finder, istediğiniz girdileri beyaz listeye almanıza da imkan tanıyor ve böylece gelecek taramalarda o girdiler otomatik olarak korunuyor.

Eğer silinen kayıt defteri verileri sisteminizde sorunlara neden olursa, otomatik alınan yedek sayesinde onları da geri döndürebiliyorsunuz. Benzer araçlara göre basitliği ve hızlı çalışması ile dikkat çeken Registry Trash Keys Finder'ı sistem performansınız için denemenizi öneriyorum.

Registry Trash Keys Finder Resimli Anlatim


KMSpico

KMSpico

windows ve office lisanslama
My BootDisk

My BootDisk

windows ve office lisanslama
RaMMon

RaMMon

ram bilgisi
3D-Analyze

3D-Analyze

eski ekran kartında yeni oyun oyna

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Truecaller

ios arayan numara kime ait