Reclaim logo Reclaim 1.0.19

ios
54 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Artık geri dönüş yok! Gemini dalga dalga gelen düşmanların üzerine korkusuzca sür. Asi robotların demir yumrukla yönettiği gezegenin Aurus?u zincirlerinden kurtar. Kendi aksiyon dolu destanının kahramanı ol!
- Keşfet! - Asi robotlara karşı insanlığın amansız mücadelesine sahne olan eşsiz gezegen Aurus, keşfetmen için seni bekliyor.
- Yok et! - Karşı konulamaz silahlarla donatılmış, olağanüstü hızlara ulaşabilen geminle düşman mevzilerini paramparça etmenin keyfini yaşa.
- Hayatta kal! - Sıyrıldığın her ölümcül engelde, yok ettiğin her kurnaz düşmanda ensendeki ölümün yüzüne gül. İnsanlığın direnişini sürdürebilmesi için değerli Kor ve Kristalleri topla!
- Güçlen! - Topladığın kaynaklarla insanlığın robotlara karşı direnişine destek ol. Gemini güçlendir, seni yenilmez yapacak güçlere kavuş, veya cesur mürettebatın savaşta yenik düşerse onları dirilt ve mücadeleye devam et.
- Yüksel! - Tamamladığın her görevle terfi et, yüksek rütbelerde yaptığın her seferde daha da yüksek puanlara ulaş.
- Yarış! - Dünyanın bir numaralı Reclaim oyuncusu olmak için hem arkadaşların, hem de tüm dünyadan sayısız oyuncuyla mücadele et.
Reclaim Reclaim


Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
Among Us

Among Us

ios için katil bulma oyunu
Okey 101

Okey 101

iphone okey oyunu
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma