Real Guitar Free - Chords, Tabs logo Real Guitar Free - Chords, Tabs 3.32.1

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Real Guitar Free, canlı gitarlar ile kaydedilmiş elektrik ve akustik gitar seslerini içeren bir simülatör uygulamasıdır! Sizin için stoklarımızda bulunan ücretsiz akorlar ve tablarla gitarı nasıl çalacağınızı öğrenin! Uygulama düzinelerce kullanışlı seçeneğe ve çalma moduna sahiptir ve hem yeni başlayanlar hem de usta gitaristler için mükemmel bir seçimdir.

Geçici bir müzik enstrümanı ikamesi mi arıyorsunuz veya akorları öğrenmek ve gözden geçirmek mi istiyorsunuz? Sevdiğiniz bir şarkıda mı yoksa popüler şarkıların sekmelerine mi ihtiyacınız var? Müzik simülatörü oyunları oynamak boş zamanınızı harcamanın yolu mu? İhtiyacınız olan tek şey Gerçek Gitar. Akorları, riffleri ve hatta herhangi bir karmaşıklıkta tek başına çalarak sanal telleri çalabilir, koparabilir ve vurabilirsiniz.

Orijinal müzik enstrümanları kullanılarak profesyonel olarak kaydedilen yüksek kaliteli sesler, size amfi kullanmadan çalma imkanı sunar. Simülatör, müzik ve şarkıları daha önce hiç olmadığı kadar kolay yapmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Dahası, gitar öğrenmek için yeni başlayanlar için harika bir araç ve çocuklar için harika bir ücretsiz oyun. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca müzisyen, farklı nedenlerden dolayı buna bayılıyor.
Real Guitar Free - Chords, Tabs- Real Guitar Free - Chords, Tabs- Real Guitar Free - Chords, Tabs-


DEHA Music

DEHA Music

müzik indirme programı
General Mobile Discovery FM Radyo

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı
Zuzu

Zuzu

müzik dinle ve indir
MYT Müzik

MYT Müzik

youtube müzik dinleme
Google Play Music

Google Play Music

android için müzik dinleme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scope

ios canlı yayın yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

ArcSoft Funhouse

eğlenceli fotoğraf montajlama