Real Guitar Free - Chords, Tabs indir Real Guitar Free - Chords, Tabs 3.32.1

ils?id=com.gismart.guitar
MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Real Guitar Free, canlı gitarlar ile kaydedilmiş elektrik ve akustik gitar seslerini içeren bir simülatör uygulamasıdır! Sizin için stoklarımızda bulunan ücretsiz akorlar ve tablarla gitarı nasıl çalacağınızı öğrenin! Uygulama düzinelerce kullanışlı seçeneğe ve çalma moduna sahiptir ve hem yeni başlayanlar hem de usta gitaristler için mükemmel bir seçimdir.

Geçici bir müzik enstrümanı ikamesi mi arıyorsunuz veya akorları öğrenmek ve gözden geçirmek mi istiyorsunuz? Sevdiğiniz bir şarkıda mı yoksa popüler şarkıların sekmelerine mi ihtiyacınız var? Müzik simülatörü oyunları oynamak boş zamanınızı harcamanın yolu mu? İhtiyacınız olan tek şey Gerçek Gitar. Akorları, riffleri ve hatta herhangi bir karmaşıklıkta tek başına çalarak sanal telleri çalabilir, koparabilir ve vurabilirsiniz.

Orijinal müzik enstrümanları kullanılarak profesyonel olarak kaydedilen yüksek kaliteli sesler, size amfi kullanmadan çalma imkanı sunar. Simülatör, müzik ve şarkıları daha önce hiç olmadığı kadar kolay yapmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Dahası, gitar öğrenmek için yeni başlayanlar için harika bir araç ve çocuklar için harika bir ücretsiz oyun. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca müzisyen, farklı nedenlerden dolayı buna bayılıyor.
Etiketler: Real Guitar Free - Chords Tabs indir , android gitar çalma programı

Gismart indir Bak
Real Guitar Free - Chords, Tabs indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması