Real Drum - Bateri indir Real Drum - Bateri 9.4.0

odrigokolb.realdrum&hl=tr
9.4 MB
Dil en tr
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):3 Hit 4
GERÇEK DRUM cep / tablet ekranında gerçek bir davul taklit Android için ücretsiz bir uygulamadır. Bunu oynamak için sadece davul pedleri parmaklarınızı davul ve ses aynı anda oynanır. Hafif ve kolay bir eğlenceli, uygulamayı kullanmak için. Çalışma veya fazla gürültü yapmadan veya fazla yer almadan davul çalmak isteyenler için idealdir.

Eğer oynamayı öğrenmek için Sen davul bilmeniz gerekmez Real Drum öğretici ile 60 ders ritimleri ile birlikte geliyor. Ayrıca birlikte oynamak için 24 şarkı ile geliyor, ve hala şarkıları canlı izlemenize olanak sağlar. Örneğin, sizin kütüphaneden çalıştır bir müzik verebilir ve davul Onun eşlik ediyor.

Uygulama akustik perküsyon örnekleri vardır. Stüdyo ses kalitesi ile kaydedilmiş sesler. Eğer pil sesini değiştirmek istiyorsanız, size çöküyor takas ve vurmalı çalgılar ekleyebilirsiniz. Ayrıca oynamak için en iyi yolu ayarlayarak, pedleri düzenlemesini değiştirebilirsiniz.

Gerçek Drum Özellikleri:

* Multitouch
* 13 davul pedleri
* 23 gerçekçi davul sesleri
* Stüdyo ses kalitesi
* Tekme, bas, trampet, tom, zemin, simbal, hi-şapka, sürüş, çarpışma, sıçrama, çan, Çin, yığını, blok, cowbell, tef, timbale, sopa, çırpmak ve FXS gibi Aletler.
* Öğretici modu ile ritimlerin 60 örnekleri
* 24 destek parça şarkılar
* Kayıt modu
* Komple akustik davul seti
* Tüm ekran çözünürlükleri ile çalışır - Cep Telefonu ve Tabletler (HD Images)
* Ücretsiz

Real Drum - Bateri 9.4.0,android batari çalma


Etiketler: android batari çalma, android davul çalma, Real Drum - Bateri indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın