Rampy - Live Chat and Dating logo Rampy - Live Chat and Dating 2.0.0

android
18 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Keşfet, tanış, buluş! Türkiye'nin en akıllı arkadaşlık uygulaması Rampy'nin farklı özellikleri ile yeni nesil bir sosyal ağ deneyimi seni bekliyor! Bir arkadaşlık sohbet uygulamasından fazlası olan Rampy?nin, kişilik analizi sayesinde uygulama içerisinde sana benzer özelliklerde ki insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir ve sosyalleşebilirsin!


Bu harika topluluğun bir parçası olmak senin elinde! Profesyonel ve uzman psikolog ekibi tarafından hazırlanan kişilik analiz testi ile sana en uygun ve uyumlu olan profillerle eşleşme şansına sahip olursun. Hayata bakış açın, beklentilerin, hobilerin, sevdiklerin veya sevmediklerinle ilgili ayrıntılı bir kişilik analiz testi ile bütün özelliklerin ortaya çıkacak ve sana en uygun kişilerle sosyalleşebileceksin!

Arkadaşlık Sohbet Uygulaması

Rampy klasik bir arkadaşlık uygulaması değildir! Sosyalleşmek, yeni insanlar keşfetmek ve harika bir flört için karakterine en uygun kişilerle tanışabileceğin eşsiz bir sosyal ağ platformundan beklediğin her şey ve daha fazlası bu uygulamada! Rampy, diğer klasik arkadaşlık ve flört uygulamalarından farklıdır.

Kişilik analiz testi sayesinde kişilik analizini ayrıntılı görebilir, sana en uygun profiller ile karşılaştırabilir ve sosyalleşmeye başlayabilirsin!

Sana uygun profillerle eşleştiğinde arama sayfasında sana en uygun profilleri görürsün. Profil içerisinden uyumunuza bakabilir, kişilik analiz testi sayesinde seçtiğin profilin karakter özelliklerine ayrıntılı olarak göz atabilirsin.

Rampy, arkadaşlık uygulaması aramaktan vazgeçeceğin yeni nesil bir flört ve sohbet platformudur.

Nasıl bir karakterin var? Neşeli, utangaç veya heyecanlı! Hangisi olursa olsun Rampy sayesinde sana uygun birilerini bulma imkanın o kadar yüksek ki buna sen bile inanamayacaksın!

Milyonlarca Rampy üyesini keşfet, tanış ve sosyalleş!

Rampy ile Yakınındaki Profilleri Keşfe Çık!

Cafede kahveni yudumlarken yanı başındaki Rampy üyelerini hemen bul!

Konum arama özelliği sayesinde bulunduğun mekanda, mahallede, çevrede ve hatta yaşadığın şehirde bulunan Rampy üyelerini keşfet!

Kalabalıklarda yalnız mı hissediyorsun? O halde hadi Rampy?le!

Rampy ile sosyalleşmek işte bu kadar kolay!

Milyonlarca üyeye sahip Rampy ile her zamankinden çok daha farklı sosyalleşeceksin! Farklı arama kriterleri oluşturarak çevrendeki yeni arkadaşlıklara sıcacık bir ?Merhaba? diyeceksin!

Üst Düzey Gizlilik

Rampy ile yeni insanlarla tanışmak ne kadar kolaysa gizliliğinde bizim için oldukça önemli! Rahatsız edici ve hoşlanmadığın profilleri kolayca engelleyebilirsin. Uygulamanın eşsiz özellikleri sayesinde profilinde bulunan fotoğrafları gizleyebilir, izin verdiğin üyelerin görmesini sağlayabilir ve çok daha fazlasını Rampy ile yapabilirsin! Rampy için gizlilik çok önemli!

Benzersiz Özellikler

Yakın çevrende bulunan kişilerle tanış, sosyalleş ve buluş!
Her yeni gün sana sunulan yeni profil eşleşmeleri ile güne başlamanı sağlar!
Farklı arama kriterleri ile yalnız kadın ve erkek üyelerle tanışabilir, aramanı istediğin gibi özelleştirebilirsin!
Kişilik analiz testi sayesinde sana en uygun profille eşleş ve hayatının aşkını bul!
Rampy tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Eğer uygulamanın bütün yeteneklerini kullanmak istersen Premium Üyelik satın alabilirsin.
Özelliklerine ve isteklerine en uygun birisi illa ki vardır! İstediğin yaş aralığı, boy, kilo, eğitim durumu, kişisel hobiler ve özellikler ile detaylı bir filtreleme yaparak aradığın partneri bu flört ve sohbet platformunda bulabilirsin.
İstediğin bir profile hediye rozet gönderebilirsin.
İzle Kazan Bölümü: Reklam izleyerek kredi kazanabilirsin.
Etkinlik bölümü: Etkinlikler oluşturarak üyelerin katılımını sağlayabilir, ya da bu bölümde oluşturulan etkinliklere göz atarak istediğin bir etkinliğe katılabilirsin
Rampy - Live Chat and Dating Rampy - Live Chat and Dating Rampy - Live Chat and Dating Rampy - Live Chat and Dating


TikBooster

TikBooster

Tiktok üst sıralara çıkma
KeeChat Messenger

KeeChat Messenger

android için sohbet uygulaması
Bumble - Dating, Friends

Bumble - Dating, Friends

arkadaş bulma uygulaması android için
Blendr

Blendr

android için sohbet uygulaması
TextSecure Private Messenger

TextSecure Private Messenger

android güvenli sms

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

TJK Mobil

Türkiye at yarışları takip ve b

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü