Puffin Web Browser logo Puffin Web Browser 9.2.0.50586

android
VA MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Puffin Web Tarayıcısı harika hızlı bir Mobil Flash Tarayıcısıdır. Kullanıcılar bir kez Puffini kullanmanın heyecanını yaşadıktan sonra, sıradan Mobil İnternet bir işkence gibi geliyor.


Puffin ücretsiz Adobe Flash uygulamasını 24 saat destekler. Harika Hızlı: Puffin sınırlı kaynak cihazlardan bulut sunucularına iş yükünü kaydırarak mobil taramayı hızlandırır ve kaynak isteyen websayfalar telefonunuz veya tabletinizde super hızlı çalışır.  Bulut Koruma: Puffin uygulamasından Puffin sunucusuna yapılan tüm trafik şifrelidir, bu korsanlara kaşı korumadır. Puffin ile güvenli olmayan halka açık WiFi kullanmak güvenlidir, fakat çoğu tarayıcı için hiç de güvenli değildir.  En son Flash: Bulur sunucumuzu geliştirmeye ve Flash oynatıcısının bulut üzerinden en son sürümünü sağlamaya devam ediyoruz.???? Bant genişliğinizi tasarruf edin: Puffin web verilerini cihazınıza aktarmak için özel bir sıkıştırma algoritması kullanır ve bant genişliğinizin normal web tarama üzerinde %90?ına yakın tasarruf eder. (Lütfen internet üzrinden yayınlanan Flash içerik veya videoların normal kullanımdan daha fazla bant genişliği gerektirdiğini unutmayın.)

Puffin Web Browser  flash destekli android tarayıc Puffin Web Browser  flash destekli android tarayıc Puffin Web Browser  flash destekli android tarayıc


Sozcu

Sozcu

android için sözcü uygulaması
Bundle Breaking News

Bundle Breaking News

android için teknoloji sitelerini takip
Dingtone

Dingtone

android ücretsiz mesajlaşma
Yahoo Mail

Yahoo Mail

android yahoo mail
Scope

Scope

android canlı yayın yapma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

KMSpico

windows ve office lisanslama