Psiphon 3 indir Psiphon 3 147

Tanıtım Detaylı Bilgiler
Görseller ve Videolar
Uretici


Sansürsüz internette gezinmek için harika bir uygulama.İnternet içeriklerine VPN, SSH ve HTTP Vekil Sunucularını kullanan Psiphon Inc. tarafından yapılmış bir sansür önleme aracıdır. Psiphon istemciniz sansürü aşma oranınızı en üst düzeye çıkarmak için yeni erişim noktalarını otomatik olarak öğrenecektir.

Psiphon çevrimiçi içeriğe açık erişim sağlamak için tasarlandı. Psiphon çevrimiçi gizliliğinizi arttırmamakla birlikte, çevrimiçi güvenlik aracı olarak düşünülmemelidir.

Özgür İnternet güzel, ancak çalınmış çerez ve hesaplar değil. Psiphon bağlandığınız ağ ne olursa olsun, İnternet'inize güvenli bir yol sunar.
2008'den bu yana Psiphon, dünya çapındaki sınırlandırılmış özgürlüğe sahip ülkelerde milyonlarca insana sansürlü bilgi ve fikirlere güvenle erişebilmeleri için yardım etti. Şimdi aynısını sizin için de yapabilir.
not bu arada okunuşu sayfın.


Etiketler: sansürsüz internette gezinme, meb engelli sitelere giriş, internette anonim gezinme, meb engelli sitelere giriş, sansürlü sitelere girme, Psiphon 3 indir, Psiphon indir, psiphon indir meb, yasaklı sitelere girme, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın