Pop'em logo Pop'em 1.1.1

android

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Eğer, hızlı renkli, öğrenmesi kolay beyin alay aksiyon oyunu arıyorsunuz? Sonra Pop'Em hazır olsun! Online multiplayer, bulmaca kampanya ve tek bir paket halinde dünya çapında afiş ile tek oyuncu modunda bir bağımlılık kombinasyonu.

Online Multiplayer Eylem:
Dünyada oyunculara karşı oynayın, onları saldırıları, power-ups gönderebilir ve hatta ifadeler. Amaç basit: Bağlı karolar büyük dizisi yaparak rakibin korkutur. Sen gerçek zamanlı rakibin Playfield bkz: o zaman en savunmasızdır onu ezmek!

Yapboz Mod Kampanya:
Rahatla, zaman ayırın, ve sadece bu epik bulmaca kampanyada ekranda tüm karoları temizleyin. Bölümden bölüme zorluk artırılması. Çevrimiçi Yeni içerik her hafta cihazınıza doğru geliyor. Her bulmaca size dünya çapında bir düzeyde ve sıralamasını verir. Hepsini çözebilir mi?

Tek Oyuncu Modu:
Hi-puanı alın, dünyanın ilk 50 en iyi oyuncu olmak. Hedefiniz parmağınızı size izin verir sürece oynamaktır. Sırayla daha fazla pop'em, daha yüksek bir puan olacak. Birçok power-ups size yardımcı olmak için, ya da oyunu hızlandırmak ve daha fazla puan almak için ünlü "+10" seçeneğini kullanın. En iyi 50 oyuncu ekstra bir düzey ve rütbeli alırsınız. En iyi denemeye hazır mısınız?
Popem


Zynga Poker

Zynga Poker

android için poker oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY İnternetsiz ve İnternetli

OKEY İnternetsiz ve İnternetli

internet ve internetsiz okey oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
MentalUP

MentalUP

mentalup zeka oyunu uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü