Plants vs. Zombies 2 logo Plants vs. Zombies 2 9.0.1

ios
124.5 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Zamanın şafağından gün sonuna kadar tanıştığınız, selamladığınız ve eğlenceli zombi lejyonlarını yendiğiniz ödüllü hit aksiyon-strateji macerasını oynayın. Muhteşem bitkilerden oluşan bir orduyu toparlayın, onları Plant Food ile güçlendirin ve beyninizi korumak için nihai planı tasarlayın.


200 Milyon İndirme - Bu uygulama toplamda 200 milyondan fazla indirme aldı.

BİTKİLERİN VE ZOMBİLERİNİN YERİNİ KEŞFEDİN

Ayçiçeği ve Peashooter gibi en sevdiğiniz çim efsanelerini, Lava Guava ve Laser Bean gibi yaratıcı çiçek açanlar da dahil olmak üzere, yüzlerce başka bahçe bitkileri toplayın. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp gibi her turda büyük bir zombi dizisi ile ayak parmağınızla kaybolan ayaklara gidin - beyninizi rampant Zombie Chickens'ten korumak zorundasınız!

BÜYÜK GÜÇLÜ BİTKİLER

Oynarken Tohum Paketleri kazanın ve bunları güçlü bitkilerinizi beslemek için kullanın. Saldırıları güçlendir, savunmaları iki katına çıkar, ekim süresini hızlandırır ve hatta tamamen yeni yetenekler kazanır. Zombilerin çimden atıldığından emin olmak için bitkilerinizi güçlendirin!

ARENA'DAKİ DİĞERLERE KARŞI YAKIN

Zombi temel stratejisinin en iyisi olduğunu mu düşünüyorsun? Arenada diğer oyuncularla karşılaştığında dikim becerilerini test et. Arena'ya gir ve benzersiz seviyelerde en yüksek puanı almak için diğer oyunculara karşı yarış. Sıralama tablosunda üst sıralara çıkmak için ligleri tamamlayarak paralar, piñatalar ve daha pek çok şey kazanın ve en iyi bahçe koruyucu olun.

UZAY VE ZAMANLA YOLCULUK

Eski Mısır'dan Uzak Geleceğe ve ötesine, 11 çılgın dünyayla savaş. 300'den fazla seviye, son derece zorlu sonsuz bölgeler, eğlenceli mini oyunlar ve günlük Piñata Party etkinlikleri ile her zaman tamamlamanız gereken yeni bir zorluk var. Artı, en iyi savunmalarını hazırla - Dr. Zomboss her dünyanın sonunda seni almak için bekliyor!
Plants vs. Zombies? 2


Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

gta çin kasabasında geçen savaşı
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma
Village Life

Village Life

ios köy kurma oyunu
Toy Defense

Toy Defense

ios savunma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

KMSpico

windows ve office lisanslama