Pixel People indir Pixel People 1.94

ios
58.6 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

Pixel People iOS işletim sisteminde şehir kurma oyunudur. Gelişmiş görüntüler yerine eski dos oyunlarına benzeyen pixel tarzı görüntüler mevcut.
oyunda şehirde yaşayanlara evler, iş yerleri, bankalar, sosyal tesisler kurmalı ve onların her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurmalısınız.
Oyunun en ilginç yanlarından birisi de 365 farklı kişiliğe sahip insan tipinin bulunması. Bunlardan her biri farklı bir göreve ve kişiliğe sahip. Dolayısıyla sosyal yapıda alacakları görev de tamamen farklı. Bu kişilere en uygun görev yerlerini bulmalı ve şehrinizi en iyi şekilde yönetmelisiniz. Aksi halde husurzuluk çıkabilir ve şehirde yaşayanlar mutsuz olabilir. Oyunda ilerledikçe farklı nesneler ve yapılar açılıyor. Oyunun en cezbedici taraflarından biri de gizli nesnelerin bolluğu. Hepsini keşfetmek epey vakit alsa da bu işi yaparken alınan keyif gerçekten çok yüksek oranda.

Oyun her ne kadar ücretsiz olsada bazı uygulama içi satın almalar öneriyor. Bunlar oyunun gidişatı üzerinde doğrunda bir etkiye sahip değil fakat daha hızlı ilerlemek isterseni bu servisi kullanabilirsiniz.

Pixel People

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mBlock

blok tabanlı arduino programlama