Pixel People logo Pixel People 1.94

ios
58.6 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Pixel People iOS işletim sisteminde şehir kurma oyunudur. Gelişmiş görüntüler yerine eski dos oyunlarına benzeyen pixel tarzı görüntüler mevcut.
oyunda şehirde yaşayanlara evler, iş yerleri, bankalar, sosyal tesisler kurmalı ve onların her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurmalısınız.
Oyunun en ilginç yanlarından birisi de 365 farklı kişiliğe sahip insan tipinin bulunması. Bunlardan her biri farklı bir göreve ve kişiliğe sahip. Dolayısıyla sosyal yapıda alacakları görev de tamamen farklı. Bu kişilere en uygun görev yerlerini bulmalı ve şehrinizi en iyi şekilde yönetmelisiniz. Aksi halde husurzuluk çıkabilir ve şehirde yaşayanlar mutsuz olabilir. Oyunda ilerledikçe farklı nesneler ve yapılar açılıyor. Oyunun en cezbedici taraflarından biri de gizli nesnelerin bolluğu. Hepsini keşfetmek epey vakit alsa da bu işi yaparken alınan keyif gerçekten çok yüksek oranda.

Oyun her ne kadar ücretsiz olsada bazı uygulama içi satın almalar öneriyor. Bunlar oyunun gidişatı üzerinde doğrunda bir etkiye sahip değil fakat daha hızlı ilerlemek isterseni bu servisi kullanabilirsiniz.

Pixel People


Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
Among Us

Among Us

ios için katil bulma oyunu
Okey 101

Okey 101

iphone okey oyunu
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma