Pika Website Builder logo Pika Website Builder 1.0.0.9

pwbsetup.exe
25 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Pika Software Builder hiçbir kodlama bilgisi olmadan güzel web siteleri tasarlamanız için bir program.

Birçok hazır web sitesi tasarımının yer aldığı program yardımıyla beğeneceğiniz bir temayı seçebilir ve sonrasında gerekli düzenleme işlemlerini tamamlayarak kendi web sitenizi yayına alabilirsiniz. Kişisel web site temalarından tutunda iş yeriniz için web sayfası hazırlayabileceğiniz temalara kadar birçok farklı tema program üzerinde sizleri beklemektedir.

Düzenleme sayfası üzerinde yer alan neredeyse tüm özellikler kullanıcılar tarafından özelleştirilebilir. Hatta HTML bilgisine sahip olan kullanıcılar kodlara doğrudan müdahale ederek istedikleri düzenlemeleri kolayca gerçekleştirebilirler.

Sayfa başlığı ve açıklaması gibi özellikleri kolayca belirleyebileceğiniz Pika Website Builder ile sayfalar arasındaki bağlantıları ve dışarı giden bağlantılar için linkleme işlemlerini oldukça kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Web sitenizin tasarımını tamamladıktan sonra yapmanız gereken son bir işlem kalıyor. Eğer kendinize ait bir FTP sunucunuz varsa, sunucunuza ait bilgileri program içerisinde yer alan ilgili bölüme girerek, web sitenizi hızlı bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Sonuç olarak herhangi bir kod bilgisine sahip olmayan bilgisayar kullanıcılarının bile kendi web sitelerini tasarlamalarına olanak sağlayan Pika Web Site Builder, kendi web sitesini oluşturmak isteyen tüm kullanıcıların denemesi gereken programlardan bir tanesidir.

Pika Website Builder


Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama