PicsArt for Kids indir PicsArt for Kids 2.3

tails?id=com.picsart.kids
37 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Android akıllı telefon ve tabletlerin sadece yetişkinlere yönelik uygulamalar barındırdığını düşünüyorsanız işte sizi yanıltacak uygulamalardan birisi de PicsArt for Kids.
 Uygulama özellikle sahip olduğu yüksek kaliteli görseller ve çocukların öğrenme kabiliyetlerini arttırması ile öne çıkıyor diyebilirim.
Uygulamanın başına geçen çocuklar dilerlerse sıfırdan boş bir kağıt üzerinde çizim yapabiliyorlar ve bunu istedikleri kadar çok parmak adedi ile gerçekleştirebiliyorlar.
Zira uygulama 10 parmağa kadar dokunmatik desteklemekte. Daha sonra yapılan çizimleri yahut uygulama içerisinde hazır gelen çizimleri istedikleri gibi renklendirebilirler. Bir boyama kitabı gibi olan bu bölüm dinozorlardan tutun da balıklara, arabalara, prenseslere kadar pek çok çocuklara hitap eden farklı çizimler barındırıyor. Bir diğer kısım ise uygulamada bulunan basit şekiller ile çeşitli nesnelerin nasıl çizileceğinin gösterilmesi. Böylece daha ufak basit şekillerin bir araya getirilmesi ile hayvanlardan tutun da arabalara kadar pek çok şeyin çizilebileceği çocuklara öğretilebiliyor. Hem tabletleri hem de telefonları destekleyen uygulama, telefonlarda boyut sıkıntısı yaşamamanız için zoom yapma özelliğine de sahip. Çocuk sahibi olanların kesinlikle indirmiş olması gereken uygulamalardan birisi PicsArt for Kids

Etiketler: android eğitici çizim programı , android çocuklar için çizim , PicsArt for Kids indir

PicsArt indir Bak
PicsArt for Kids indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum