PhotoFunia logo PhotoFunia 4.0.7.0

android
5.3 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

PhotoFunia online fotoğraf düzenleme aracı. eğlenceli fotoğraflar  hazırlayabilirsiniz. 200 üzerinde resim efektiyle eğlenceli fotoğraflar oluşturabilirsiniz.
PhotoFunia, fotoğraflarınıza bir kıvılcım eklemek onları özel ve daha özgün hale getirmek için en iyi yoldur. Sadece birkaç saniye içinde inanılmaz bir fotoğraf kolaj tamamen ücretsiz, hazır. PhotoFunia yüzden yalındır kullanmak için, herkes, her yaşta, kolaylıkla kullanabilirsiniz olmasıdır.

Bir dergi ya da Times Meydanı'nın reklam panolarında kapağında resminizi görmek ister misiniz? Nasıl şaşırtıcı o Louvre veya Hermitage müzelerinin duvarlarında portre görmek olacak? Bir astronot veya bir Noel takım denemek ister misiniz? Ya da sadece Rio'nun karnaval bir dansçı gibi daha egzotik bir şey tercih? Bir cadının şapka veya bir kraliçenin taç ile bakmak ne kadar iyi öğrenmek için heyecanlı? Belki sadece özel bir vesileyle fotoğraflarınız için güzel bir çerçeve arıyoruz?

Kum üzerinde kendi işareti yapmak veya duvara grafiti metin yazmak, yere adınızı bölmek veya bizim fantastik metin efektleri kullanarak çok kendi yol işareti oluşturmak. , Gölge eklemek yaş fotoğraf veya siyah beyaz sadece ziyaret Filtreler kategorisini işlemek için.

Etkileri yüzlerce bir sayısız sizi bekliyor. Bizim etkileri kütüphane her zaman genişletiyor ve her hafta yeni bir şeyler bulabilirsiniz. Daha önce belirtildiği gibi, PhotoFunia kullanarak basit olamazdı: etkinleşmesi istenen almak fotoğraf ve voilà yükleyin! Sadece iki basit adımda Tüm ve bir sosyal sitede, tasarruf e-posta yoluyla göndermek ya da arkadaşlarınızla paylaşmak için sanat çok kendi çalışma hazır.

Gidip bizim büyük mobil uygulaması ile cep veya tabletinizde çarpıcı görüntüler oluşturmak yerde sizinle birlikte PhotoFunia atın.
PhotoFunia PhotoFunia PhotoFunia


HD Camera

HD Camera

kaliteli fotoğraf ve video çekim uygulaması
PicMix

PicMix

android resim paylaşma
Perfect365

Perfect365

android makyaj programı
Photo editor

Photo editor

android makyaj programı
InstaBeauty

InstaBeauty

android için özçekim uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma