Photo Ninja indir Photo Ninja 1.2.2

ll_PhotoNinja32_1.2.2.exe
10.2 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Photo Ninja, resim düzenleme ve dönüştürme işlemleri sırasında kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış olan profesyonel bir resim editörüdür.

Programın kullanıcı arayüzü ilk bakışta biraz bunaltıcı gibi görünüyor olsa da zaman içerisinde sahip olduğu özellikler sayesinde programı çok seveceğinize ve arayüze alışacağınıza eminim.

JPEG, TIF, CRW, CR2, DNG, RAF, DCR, MRW, RAW, SRW, SRF, ARW ve daha birçok dosya uzantısını destekleyen program, her tür resim dosyasını kolayca düzenlemenize olanak sağlamaktadır.

İçerisinde yer alan dosya gezgini sayesinde her türlü dosyaya veya klasöre kolayca ulaşabileceğiniz Photo Ninja ile resim düzenleme işlemlerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Resim önizleme, yakınlaştırma, döndürme, tam ekran modu, yeniden adlandırma gibi basit resim düzenleme işlemleri dışında kullanıcılara renk doğrulama, gölge, kontrast, parlaklık, ışık ayarı ve daha birçok gelişmiş ayar da sunan Photo Ninja, kendi sınıfında yer alan diğer program arasında öne çıkmaktadır.

Toplu resim düzenleme ve dönüştürme seçeneğini de kullanıcılara sunan program yardımıyla aynı anda tüm resimlerinizi dönüştürebilir veya düzenleyebilirsiniz.

Yüksek resim kalitesi, gelişmiş düzenleme ve dönüştürme seçenekleriyle oldukça etkileyici bir performans sunan programın arayüzünün biraz daha geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca programın sistem kaynaklarını oldukça yüksek seviyede kullandığını da bildirmeliyim.

Photo Ninja Resimli Anlatim

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması