Photo Ninja logo Photo Ninja 1.2.2

ll_PhotoNinja32_1.2.2.exe
10.2 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Photo Ninja, resim düzenleme ve dönüştürme işlemleri sırasında kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış olan profesyonel bir resim editörüdür.

Programın kullanıcı arayüzü ilk bakışta biraz bunaltıcı gibi görünüyor olsa da zaman içerisinde sahip olduğu özellikler sayesinde programı çok seveceğinize ve arayüze alışacağınıza eminim.

JPEG, TIF, CRW, CR2, DNG, RAF, DCR, MRW, RAW, SRW, SRF, ARW ve daha birçok dosya uzantısını destekleyen program, her tür resim dosyasını kolayca düzenlemenize olanak sağlamaktadır.

İçerisinde yer alan dosya gezgini sayesinde her türlü dosyaya veya klasöre kolayca ulaşabileceğiniz Photo Ninja ile resim düzenleme işlemlerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Resim önizleme, yakınlaştırma, döndürme, tam ekran modu, yeniden adlandırma gibi basit resim düzenleme işlemleri dışında kullanıcılara renk doğrulama, gölge, kontrast, parlaklık, ışık ayarı ve daha birçok gelişmiş ayar da sunan Photo Ninja, kendi sınıfında yer alan diğer program arasında öne çıkmaktadır.

Toplu resim düzenleme ve dönüştürme seçeneğini de kullanıcılara sunan program yardımıyla aynı anda tüm resimlerinizi dönüştürebilir veya düzenleyebilirsiniz.

Yüksek resim kalitesi, gelişmiş düzenleme ve dönüştürme seçenekleriyle oldukça etkileyici bir performans sunan programın arayüzünün biraz daha geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca programın sistem kaynaklarını oldukça yüksek seviyede kullandığını da bildirmeliyim.

Photo Ninja Resimli Anlatim


Picture Doctor

Picture Doctor

Bozuk Resimleri Onarma
PhotoWorks

PhotoWorks

fotoğraf efekt uygulama programı
Paint XP

Paint XP

windows 7 için XP Paint programı
Paintstorm Studio

Paintstorm Studio

fotoğraflarınıza efekt uygulama
CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite

gelişmiş çizim programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü