Photo Effects logo Photo Effects 9.2.0

android
1.1 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Photo Effects, fotoğraflarınız için özel ve süper efektler oluşturabileceğiniz mükemmel bir Android uygulamasıdır. Efektlendirerek oluşturduğunuz yeni fotoğrafları Twitter, Facebook veya e-posta aracaılığı ile arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile anında paylaşabilirsiniz.

Negatif, Gri, Neon, Ayna, Işıklandırma, Su Altı, Güneş, Televizyon, Kar, Prenses vb. gibi birçok eğlenceli ve birbirinden güzel efektleri fotoğraflarınıza ekleyerek mükemmel resimler yaratabilirsiniz. 36 Farklı efekt arasından fotoğrafınıza en uygun ve en beğendiğinizi seçip ekleyerek hemen arkadaşlarınızla paylaşabilceğiniz uygulamanın ücretsiz olması gerçekten süper.

Akıllı telefonlar ile en çok kullanılan fotoğraf editörü ve efeklendirme uygulamaları arasında, ilk sıralarda yer alan Photo Effects, pek çok kişinin favori uygulaması durumunda.

Fotoğraf çekip, çektiği resimleri düzenlemeyi ve çeşitli efektler eklemeyi seven kullanıcılar için ideal olan uygulamayı ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Photo Effects Resimli Anlatim


A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Smart IPTV

android için IPTV izleme

Brawl Stars

ios için savaş oyunu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü