Photo Effects indir Photo Effects 9.1.0

android
1.1 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Photo Effects, fotoğraflarınız için özel ve süper efektler oluşturabileceğiniz mükemmel bir Android uygulamasıdır. Efektlendirerek oluşturduğunuz yeni fotoğrafları Twitter, Facebook veya e-posta aracaılığı ile arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile anında paylaşabilirsiniz.

Negatif, Gri, Neon, Ayna, Işıklandırma, Su Altı, Güneş, Televizyon, Kar, Prenses vb. gibi birçok eğlenceli ve birbirinden güzel efektleri fotoğraflarınıza ekleyerek mükemmel resimler yaratabilirsiniz. 36 Farklı efekt arasından fotoğrafınıza en uygun ve en beğendiğinizi seçip ekleyerek hemen arkadaşlarınızla paylaşabilceğiniz uygulamanın ücretsiz olması gerçekten süper.

Akıllı telefonlar ile en çok kullanılan fotoğraf editörü ve efeklendirme uygulamaları arasında, ilk sıralarda yer alan Photo Effects, pek çok kişinin favori uygulaması durumunda.

Fotoğraf çekip, çektiği resimleri düzenlemeyi ve çeşitli efektler eklemeyi seven kullanıcılar için ideal olan uygulamayı ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.


Etiketler: android resim efekt Photo Effects indir

Dexati indir Bak
 Photo Effects Resimli Anlatim


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

EBA

iphone için eba uygulaması

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama