Photo Effects logo Photo Effects 9.1.0

android
1.1 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Photo Effects, fotoğraflarınız için özel ve süper efektler oluşturabileceğiniz mükemmel bir Android uygulamasıdır. Efektlendirerek oluşturduğunuz yeni fotoğrafları Twitter, Facebook veya e-posta aracaılığı ile arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile anında paylaşabilirsiniz.

Negatif, Gri, Neon, Ayna, Işıklandırma, Su Altı, Güneş, Televizyon, Kar, Prenses vb. gibi birçok eğlenceli ve birbirinden güzel efektleri fotoğraflarınıza ekleyerek mükemmel resimler yaratabilirsiniz. 36 Farklı efekt arasından fotoğrafınıza en uygun ve en beğendiğinizi seçip ekleyerek hemen arkadaşlarınızla paylaşabilceğiniz uygulamanın ücretsiz olması gerçekten süper.

Akıllı telefonlar ile en çok kullanılan fotoğraf editörü ve efeklendirme uygulamaları arasında, ilk sıralarda yer alan Photo Effects, pek çok kişinin favori uygulaması durumunda.

Fotoğraf çekip, çektiği resimleri düzenlemeyi ve çeşitli efektler eklemeyi seven kullanıcılar için ideal olan uygulamayı ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Photo Effects Resimli Anlatim


Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

dcm4che

hastane cd lerini açma