Photo Editor logo Photo Editor 4.8.8

android
MB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

Benciller için inanılmaz bir Fotoğraf Çerçevesi! Fotoğraflarınızı yaratıcı çerçeveler ve kolaj düzenleriyle daha da eğlenceli hale getirin!

PIP Camera bazı yaratıcı çerçeveli başka bir fotoğraf çerçevesine fotoğrafınızı ayarlar. Kolayca diğer fotoğraf çerçeveleri daha fotoğraf daha çarpıcı hale. PIP Camera FotoRus 'popüler Pic-in-Pic modu bir yan ürün olduğunu ve yeni PIP Çerçeveler modu ve PIP dergisi Kolaj modu eklenmesi ile eğlenceli daha güçlü ve daha fazlası.

Bazı Özellikleri:
1.Galeriden fotoğrafları aktarmak veya kameradan alır. Varsayılan galerisini kullanarak galeride mevcut fotoğrafları seçin veya sadece Kamera modunda yakalayabilir. Ayrıca varsayılan kamerayı, sonra ithal kullanabilirsiniz.

2.Farklı şekil ve tarzı ile fotoğraf çerçeveleri numaralar fotoğraf Sadece istediğiniz temayı uygulamak ... cam, el, kamera, tahta fotoğraflarınızı yapmak.

3. otomatik olarak fotoğraf bulanıklık fotoğraf ve Klasik modunda arka plan ve ön plan için filtreler hem değiştirilebilir.

4. Daha 200'den kolaj çerçeveler. Arka plan da otomatik bulanıklık. Dergi kapağında popüler adam olmak harika bir dergi düzenleri ve çerçeveler ile fotoğraflarınızı kolaj.

Fotoğraflarınızı dekorasyon için 5. Daha 20'den fotoğraf filtreleri.

6. Bizim Frame, Kolaj Kitaplığı sürekli güncellenen olacak indirmek için sık sık geri gel!

7. Kolayca arkadaşlarınızla vay Instagram, Twitter ve Facebook üzerinde fotoğraf paylaşmak ve bu harika fotoğraf editörü uygulaması paylaşıyoruz.
Photo Editor Photo Editor Photo Editor


HD Camera

HD Camera

kaliteli fotoğraf ve video çekim uygulaması
PicMix

PicMix

android resim paylaşma
Perfect365

Perfect365

android makyaj programı
Photo editor

Photo editor

android makyaj programı
InstaBeauty

InstaBeauty

android için özçekim uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü