Phone indir Phone 42.0.285321512

com.google.android.dialer
VA MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Android 7.0 (Nougat) veya daha yeni bir sürüme sahip cihazınızda Telefon uygulamasını güncelleyerek arama deneyiminizi ve aramalar üzerindeki kontrolünüzü iyileştirin. Arama Filtreleme, Google Duo görüntülü görüşmesi, spam koruması ve arayan kimliği gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

ARAMA FİLTRELEME
İstenmeyen aramaları engelleyin - Spam, dolandırıcılık amaçlı ve diğer istenmeyen aramaları filtreleyin. Gerçek zamanlı çeviri yazılar alın ve bir daha sizi aramamaları için istenmeyen arayanları engelleyin. (Pixel cihazlarda ABD İngilizcesi olarak sunulur)

GOOGLE DUO GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞMELERİ
En yüksek kalitede bire bir görüntülü görüşmeler yapmak için arama kaydında, arama sonuçlarında veya kişiler kartında ilgili seçeneğe dokunmanız yeterlidir. Google Duo'nun yüklü ve etkinleştirilmiş olması kaydıyla, sesli bir aramayı kolayca Duo görüntülü görüşmesine dönüştürün.

SPAM KORUMASI VE ARAYAN KİMLİĞİ
Potansiyel spam arama yapanlarla ilgili uyarılar alın ve topluluğun tele pazarlamacılardan, sahtekarlardan ve spam arama yapanlardan korunmasına yardımcı olmak için şüpheli aramaları bildirin. Sizi bir daha arayamamaları için numaraları engelleyin.

GÖRSEL SESLİ MESAJ
Mesajlarınızı, sesli mesaj hizmetinizi aramak zorunda kalmadan kontrol edin. Doğrudan Telefon uygulamasından mesajlarınızı görüntüleyin, dinleyin ve silin, ses kaydını cihazınıza indirin.

MİNİ ARAMA GÖRÜNÜMÜ
Bir aramadan geçiş yaptığınızda arama ekranı küçültülür. Böylece diğer uygulamalarda başka görevler gerçekleştirirken arama ekranını taşıyabilirsiniz.
Etiketler: Phone indir , android için telefon arama uygulaması

Google LLC indir Bak
Phone indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

EBA

android için eba uygulaması

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme