Phone logo Phone 42.0.285321512

android
VA MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Android 7.0 (Nougat) veya daha yeni bir sürüme sahip cihazınızda Telefon uygulamasını güncelleyerek arama deneyiminizi ve aramalar üzerindeki kontrolünüzü iyileştirin. Arama Filtreleme, Google Duo görüntülü görüşmesi, spam koruması ve arayan kimliği gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

ARAMA FİLTRELEME
İstenmeyen aramaları engelleyin - Spam, dolandırıcılık amaçlı ve diğer istenmeyen aramaları filtreleyin. Gerçek zamanlı çeviri yazılar alın ve bir daha sizi aramamaları için istenmeyen arayanları engelleyin. (Pixel cihazlarda ABD İngilizcesi olarak sunulur)

GOOGLE DUO GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞMELERİ
En yüksek kalitede bire bir görüntülü görüşmeler yapmak için arama kaydında, arama sonuçlarında veya kişiler kartında ilgili seçeneğe dokunmanız yeterlidir. Google Duo'nun yüklü ve etkinleştirilmiş olması kaydıyla, sesli bir aramayı kolayca Duo görüntülü görüşmesine dönüştürün.

SPAM KORUMASI VE ARAYAN KİMLİĞİ
Potansiyel spam arama yapanlarla ilgili uyarılar alın ve topluluğun tele pazarlamacılardan, sahtekarlardan ve spam arama yapanlardan korunmasına yardımcı olmak için şüpheli aramaları bildirin. Sizi bir daha arayamamaları için numaraları engelleyin.

GÖRSEL SESLİ MESAJ
Mesajlarınızı, sesli mesaj hizmetinizi aramak zorunda kalmadan kontrol edin. Doğrudan Telefon uygulamasından mesajlarınızı görüntüleyin, dinleyin ve silin, ses kaydını cihazınıza indirin.

MİNİ ARAMA GÖRÜNÜMÜ
Bir aramadan geçiş yaptığınızda arama ekranı küçültülür. Böylece diğer uygulamalarda başka görevler gerçekleştirirken arama ekranını taşıyabilirsiniz.
Phone Phone Phone


Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda

android için vodafone yanımda uygulaması
Bundle Breaking News

Bundle Breaking News

android için teknoloji sitelerini takip
Sozcu

Sozcu

android için sözcü uygulaması
Dingtone

Dingtone

android ücretsiz mesajlaşma
Yandex.Navigasyon

Yandex.Navigasyon

android trafik yol durumu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü