Perfect World Mobile logo Perfect World Mobile 1.399.0

android
83 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Zevkinize uyan bir ev inşa edin! Kaderin Küpü oyun kipinde kaderine karşı kader al! Yükseliş sistemi, Moonfall Battleground gibi zindanlar ve yeni Canavar Haritaları gibi ek özellikler sizi bekliyor! Yeni nesil grafikler ve geniş bir açık dünya ile ufkun kıvrımının ötesine yükselirken bulutların üzerine çıkın, sayısız biyomlara yayılmış sınırsız topraklarda yürüyün ve gizemli olduğu kadar mavi ve derin bir okyanusa dalın, Mükemmel Dünya sizi maceraya çağırıyor!


[Hayalinizdeki Evi İnşa Edin]
Evinizi özelleştirin! Evinizi farklı estetik çeşitleriyle kalbinizin arzusuna göre tasarlayın ve süsleyin. Daha sonra, arkadaşlarınızı sosyalleşmeye ve yaratıcılığınızı sergilemeye davet edin!

[Kader Küpü ve Yükseliş Yüzü]
Sadece aşamaları boyunca ilerlerken taahhütleriniz için çeşitli zorluklarla karşılaştığınızda küpün kaprisliğiyle yüzleşin. Sınırlarınızı aşmak için yeni fırsatları deneyimleyin ya da Perfect World'ün genişliğinde uzanan yeni sınırları keşfedin!

[12-YO Klasik IP'nin kaydedilmesi]
12 yıllık bir klasikin mirasını devralan Perfect World Mobile, öncülünün en iyi özelliklerini taşır ve size en otantik PW deneyimini sunmak için benzersiz ayarı ve sınıf seçeneklerini geri yükler. İnsanlar, Kanatlı Elfler ve evcil olmayanlar Mükemmel Kıtaya geri döndüler!

[Tüm Xianxia Fantasy İhtiyaçlarınızı Karşılama]
Zarif grafikler ve hem karakteriniz hem de donanımınız için neredeyse sonsuz bir gelişim yörüngesi ile Yin ve Yang üzerinde hakimiyet talep edin ve ölümsüzlüğün zirvesine çıkmak için beş element üzerinde kontrolü ele geçirin. İşte tüm Perfect World, en vahşi Xianxia fantezilerini bekliyor.

[Yeni Nesil Grafikler ve Kesintisiz Dünya]
Gerçekçi aydınlatma ve gölge efektleri içeren sinematik grafikler, sizi farklı mevsimlerden farklı bir dünyaya üfleyen değişen mevsimlerin ve dinamik havanın tam kalitesine daldırmayı garanti eder: üç büyük şehrin en iyi ve en muhteşem olduğu devasa panoramik dünya!

[Yeni Maceralara Uçun]
Perfect Continent, orijinal Perfect World'ü yıldızlığa yükselten benzersiz çok yönlü uçuş sistemini entegre eden panoramik üç boyutlu bir harita ile sorunsuz bir şekilde birbirine bağlanan 60.000 kilometrekareyi aşıyor. Kişisel aerogear'ınızla mükemmel gökyüzünü talep edin!

[Heyecanlı ve Çeşitli Savaşlar]
Her biri kendine özgü özellikleri ve güçlü yönleri olan çok sayıda sınıf arasında işbirliği için iyi dengelenmiş ve optimize edilmiştir. Gökyüzüne, karaya ve okyanuslara dilediğiniz gibi gidin. Devasa çok oyunculu zindanlarda savaşlar yapın ve destansı lonca çatışmalarında zaferinizi alın.
Perfect World Mobile Perfect World Mobile Perfect World Mobile


Zynga Poker

Zynga Poker

android için poker oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
İnternetsiz Okey

İnternetsiz Okey

çevrimdışı okey oyunu android için

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü