Path Player logo Path Player 1.04

android

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Android cihazlarınız üzerinde farklı ses ve video formatlarını çalıştırabilen, kullanımı kolay bir video oynatıcı arıyorsanız Path Player sizin için oldukça güzel bir uygulama olabilir. Akıllı telefon ve tabletlerinizin içinde hali hazırda bulunan medya oynatıcılardan daha fazla özelliğe sahip olan Path Player başarılı ve yararlı bir uygulamadır.

Path Player'ın geliştirileri tarafından uygulamaya eklenen bazı özellikleri, standart oynatıcılarda bulmak zor. Oynatıcınızdan daha fazlasını bekliyorsanız Path Player'ı denemenizi tavsiye ederim.

Uygulamanın ana özelliklerinden bir tanesi, kullanıcıların aynı anda iki video izleyebilmelerini sağlayabilmesidir. Fakat bu özellik tüm android cihazları tarafından desteklenmemektedir. Diğer güzel özelliklerinden bir tanesi ise, ana ekranda başka bir iş ile uğraşırken ufak pencereden videolarınızı izleyebilmenizdir. Fakat tahmin edeceğiniz gibi bu işlem cihazınızın kaynaklarını ve bataryasını oldukça yüksek miktarda tüketecektir.

Bu özellikler dışında, oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu tüm özelliklere tek bir sayfa üzerinden ulaşılabiliyor.

Diğer işleriniz ile uğraşırken arka planda videolarınızı oynatmak istiyorsanız veya standart medya oynatıcınızdan sıkıldıysanız, Path Player'ı ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

Path Player Resimli Anlatim


IPTV

IPTV

android için tv izleme
Huji Cam

Huji Cam

android için video kayıt
Rave

Rave

android video izle sohbet et
Nonolive

Nonolive

android için canlı yayın uygulaması
JioTV

JioTV

canlı yayın izleme uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma