Password Agent logo Password Agent 2020.10.1

download?pwagent
7.86 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Password Agent, tüm şifrelerinizi ve veri snippet'lerinizi tek, gezinmesi ve güvenli bir veritabanında saklamanızı sağlayan güçlü ancak kompakt ve kullanımı kolay bir şifre yöneticisi programıdır. Tarayıcıdan bağımsızdır, herhangi bir özel tarayıcı eklentisi veya uzantısı yüklemeden en yaygın web tarayıcılarını destekler. Password Agent, web tarayıcısında genel bir kısayol tuşuna basarak sizi web sitelerinde yarı otomatik olarak oturum açabilir, böylece web tarayıcılarında yerleşik güvenli olmayan şifre yöneticilerini kullanmayı bırakabilirsiniz.

Bazı özellikler:

Tüm hassas bilgilerinizi tek bir ana parola ile koruyun - yalnızca bir parolayı hatırlamanız gerekir. Bu, tüm web sitesi hesaplarınız için SJocLSj4DXW0fGH gibi güçlü rastgele şifreler kullanmanızı mümkün kılar, çünkü artık her bir şifreyi hatırlamanız gerekmez. Parola veritabanınızı açmanıza izin veren bir ana parolayı hatırlamanız yeterlidir.
Parola Aracısı, verileri güvenli bir şekilde depolamanın yanı sıra, ayrı bir web tarayıcısı eklentisine ihtiyaç duymadan web sitesi oturum açma işlemlerinizi otomatikleştirmenize de yardımcı olur. Otomatik Doldurma özelliğini kullanmak, 20 karakterli uzun parolalar kullanırken bile hızlı bir şekilde oturum açmanıza olanak tanır.
Password Agent, tüm hassas verilerinizi internet "bulutunda" değil, bilgisayarınızda yerel olarak depolar. Servis sağlayıcılar, tüm veri depolama sorunları için çözüm olarak bulut depolamayı zorlarken (tabii ki, bu şekilde aylık ücret talep edebilirler, ayrıca çevrimiçi davranışınızı izleyebilir ve bu bilgileri daha fazla kazanç için yeniden satabilirler!) Ve internetin doğru olduğu doğrudur. depolama, farklı cihazlardan çok rahat veri erişimine izin verir, bulut depolamanın parolalar gibi hassas verileriniz için iyi bir konum olmadığını aklınızda bulundurmanız gerekir. "Bulut yok. Bu sadece başkasının bilgisayarı ?- ve bu bir şaka değil! Password Agent ile sırlarınızın ustasısınız, başkası değil.
Password Agent, sıfırdan güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. İnternetten indirebileceğiniz çoğu parola yöneticisi, esas olarak verilerinizi diskte şifrelemeye odaklanırken, Password Agent tüm bellek içi işlemler için güvenli düz metin işlemeyi kullanır. Veriler her zaman tam olarak şifrelenmiş olarak bellekte tutulur. Ek olarak, normal görüntüleme ve göz atma modunda, bir öğenin tüm alanlarının aynı anda düz metne şifresinin çözüldüğü bir an yoktur. Kalem alanlarının sadece ekrana çizilmesi gerektiğinde tek tek şifresi çözülür, düz metin çizildikten hemen sonra yazılır. Mümkün olduğunda düz metin Windows API'ye aktarılmaz. Tüm bunlar belleğe ve çalışma diskine düz metin sızıntısı olasılığını en aza indirir. Ayrıca, yerel 64 bit sürüm (32 bit sürüme ek olarak), işletim sisteminin ek güvenliğinden yararlanır.
Parola Aracısı, anahtar türetme için SHA2-256 ile PBKDF2, şifreleme için AES (veya isteğe bağlı olarak Twofish) gibi yalnızca güçlü, standartlaştırılmış ve ABD hükümeti tarafından kabul edilen kriptografik temelleri kullanır.
Metin verileriniz UTF-8 karakter kodlamasında saklanır, bu da çoğu dünya dilinin ve uluslararası karakterin desteklendiği anlamına gelir (1.1 milyondan fazla farklı sembol).
Parola Aracısı, daha büyük kullanıcı veritabanlarını tutması gereken sistem yöneticileri için değerli bir araçtır. Bir veri dosyasında binlerce öğe kolayca saklanabilir ve sekmeli arayüz aynı anda birden fazla veri dosyasının açılmasına izin verir. Bu, verileri bir dosyadan diğerine güvenli bir şekilde taşımayı kolaylaştırır - dosyalar arasında kopyalama ve yapıştırma tamamen güvenlidir. Birden çok kullanıcı aynı dosyaya ağ üzerinden aynı anda erişebilir, ancak yalnızca ilk kullanıcı okuma / yazma erişimine sahiptir (diğerleri yalnızca okuma erişimine sahiptir).
Parola Aracısı sizi verilerinizden uzaklaştırmaz. Başka bir parola yöneticisine geçiş yapmanız gerektiğinde, tüm verilerinizi Password Agent'tan ortak XML veya CSV formatına aktarabilirsiniz.
Parola Aracısı bağımsız bir programdır, özel bir kurulum veya harici çerçeve bağımlılığı gerekmez. Bu ayrıca, USB flash sürücü gibi doğrudan çıkarılabilir sürücüden çalıştırabileceğiniz anlamına gelir, bu da çok taşınabilirdir. Ayrıca dosya sunucusunda da kolayca paylaşabilirsiniz.
Dahili şifre üreticisi, sizin için tahmin edilemeyen rastgele şifreler oluşturur. Oturum açmak için otomatik doldurma işlevini kullanırken, parolalarınızı manuel olarak yazmanıza gerek yoktur, böylece daha uzun, daha güvenli parolalar kullanabilirsiniz.
Artı çok daha fazlası
Password Agent  FileTargets indir


A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

KMSpico

windows ve office lisanslama

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı