Pandora Music indir Pandora Music 1911.1

d&rdot=1&feature=md&hl=tr
32.69 MB
Dil en
lisans:  Reklamlı
Pandora Music şarkı, sanatçı veya pop, rap, rock, EDM veya ülke gibi türlerden ücretsiz radyo istasyonlarını dinleyebileceğiniz bir uygulama. Dünya üzerindeki bir çok radyoyu dinleyebilirsiniz. Root yapılmış cihazlarda çalışıyor.En sevdiğiniz şarkılardan, sanatçılardan veya türlerden istasyonlar oluşturun, ruh halinize veya etkinliğinize göre önerilen istasyonları bulmak için arama yapın veya göz atın ve sizinle konuşan podcast'leri keşfedin. Hemen indirin ve en son single'lardan ve yayınlardan haberdar olurken en sevdiğiniz sanatçılara ve podcast'lere anında erişin. Rap ve poptan rock ve country müziğine, en sevdiğiniz sanatçıları çalın ve günümüzün en popüler şarkıları ve sürümlerinden haberdar olun. Tüm güncel küresel hitleri yayınlamaya başlayın ve kendi kişiselleştirilmiş müzik deneyiminizin keyfini çıkarın.

Günlük işe gidip gelirken veya bir sonraki yolculuğunuz için Android Auto ile gittiğiniz her yere Pandora'yı yanınızda götürün. Dünyanın en güçlü müzik keşif platformunda istediğiniz yerden kendi kişiselleştirilmiş müzik veya podcast deneyiminizin keyfini çıkarın. Yeni ses modu, basit bir sesli komutla arama yapmanıza, çalmanıza, duraklatmanıza, atlamanıza ve ses düzeyini ayarlamanıza ve müziği yukarı kaldırmanıza olanak tanır. En sevdiğiniz sanatçıyı, şarkıyı, türü veya podcast'i bugün arabanızda ücretsiz olarak anında yayınlamaya başlayın.

Pandora'daki Podcast'ler ile favorilerinizi bulun ve gerçekten anlamlı olan kişiselleştirilmiş önerileri dinleyin. Cep telefonunuzda veya tabletinizde arama yapın ve dinlemeye başlamak için oynayın, ardından koleksiyonunuza eklemek için + simgesine dokunun. İster Pandora Premium, Plus veya Radio'da olun, SiriusXM şovları da dahil olmak üzere 1.400'den fazla podcast'i bulmak için önerilen podcast'lere göz atarak yeni bir şeyler bulun.
Etiketler: android için radyo dinleme , Pandora Music indir

Pandora indir Bak
Pandora Music indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

EBA

android için eba uygulaması

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme