Pandora Music logo Pandora Music 1911.1

android
32.69 MB

Dil en

lisans:  Reklamlı

Pandora Music şarkı, sanatçı veya pop, rap, rock, EDM veya ülke gibi türlerden ücretsiz radyo istasyonlarını dinleyebileceğiniz bir uygulama. Dünya üzerindeki bir çok radyoyu dinleyebilirsiniz. Root yapılmış cihazlarda çalışıyor.En sevdiğiniz şarkılardan, sanatçılardan veya türlerden istasyonlar oluşturun, ruh halinize veya etkinliğinize göre önerilen istasyonları bulmak için arama yapın veya göz atın ve sizinle konuşan podcast'leri keşfedin. Hemen indirin ve en son single'lardan ve yayınlardan haberdar olurken en sevdiğiniz sanatçılara ve podcast'lere anında erişin. Rap ve poptan rock ve country müziğine, en sevdiğiniz sanatçıları çalın ve günümüzün en popüler şarkıları ve sürümlerinden haberdar olun. Tüm güncel küresel hitleri yayınlamaya başlayın ve kendi kişiselleştirilmiş müzik deneyiminizin keyfini çıkarın.

Günlük işe gidip gelirken veya bir sonraki yolculuğunuz için Android Auto ile gittiğiniz her yere Pandora'yı yanınızda götürün. Dünyanın en güçlü müzik keşif platformunda istediğiniz yerden kendi kişiselleştirilmiş müzik veya podcast deneyiminizin keyfini çıkarın. Yeni ses modu, basit bir sesli komutla arama yapmanıza, çalmanıza, duraklatmanıza, atlamanıza ve ses düzeyini ayarlamanıza ve müziği yukarı kaldırmanıza olanak tanır. En sevdiğiniz sanatçıyı, şarkıyı, türü veya podcast'i bugün arabanızda ücretsiz olarak anında yayınlamaya başlayın.

Pandora'daki Podcast'ler ile favorilerinizi bulun ve gerçekten anlamlı olan kişiselleştirilmiş önerileri dinleyin. Cep telefonunuzda veya tabletinizde arama yapın ve dinlemeye başlamak için oynayın, ardından koleksiyonunuza eklemek için + simgesine dokunun. İster Pandora Premium, Plus veya Radio'da olun, SiriusXM şovları da dahil olmak üzere 1.400'den fazla podcast'i bulmak için önerilen podcast'lere göz atarak yeni bir şeyler bulun.
Pandora Music  Pandora Music indir Pandora Music  Pandora Music indir


DEHA Music

DEHA Music

müzik indirme programı
NetTube

NetTube

iphone için video indirme
General Mobile Discovery FM Radyo

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı
Myt Mp3 Downloader

Myt Mp3 Downloader

android için mp3 indirme
Smule

Smule

android için kareoke uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü