NumaraSikayet SMS Engelleme logo NumaraSikayet SMS Engelleme 1.24

android
361 KB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

REKLAMSIZ, zahmetsiz, tamamen ve sadece Türkçe SMS Engelleme Programı. (Android 4.3 versiyonuna kadar)Bu uygulamayı kullanabilmeniz için tek ihtiyaç, ücretsiz NumaraSikayet.com üyesi olmanızdır.

DİKKAT: Programı kullanmak için gereken şifre, ilk kayıt esnasında belirtilen e-mail adresine gönderilmektedir.

Uygulama tarafından sunulan SMS Engelleme seçeneği ile istenmeyen SMS'ler telefon üzerinde otomatik olarak engellenebilmektedir. Engelleme sonucunda karşı tarafa engelleme yapıldığına dair bir mesaj gönderilmemektedir.Uygulama tarafından 3 farklı engelleme seçeneği sunulmaktadır:

- Numara Engelleme- Kelime Engelleme- İçerik EngellemeAyrıca sunulan Beyaz Liste özelliği sayesinde, herhangi bir numara NumaraŞikayet kara listesinde olsa dahi, beyaz listede tanımlı ise engellenmeyecektir. Örneğin Numara Şikayet kara listesinden faydalanmak istiyorsunuz fakat liste içerisindeki bazı numaralardan gelecek SMS'leri engellemek istemiyorsunuz. Bu gibi durumlarda, Beyaz Liste özelliği yardımınıza koşacaktır.

1.20 versiyonu ile gelen özellik sayesinde; kara liste numaralarından gelen aramalarda telefon üzerinde 5 saniyelik bir uyarı mesajı görüntülenebiliyor.(isteğe bağlı) Bu şekilde, Numara Şikayet genel kara listesinde yer alan bir numaradan (Dolandırıcı, Spammer vs.) bir çağrı alırsanız, mağdur olma ihtimaliniz azalıyor. Üstelik o numara sizi ilk kez arıyor ve herhangi bir şikayetiniz olmasa dahi! (Ayarlardan Numara Şikayet Kara Listesinin seçili olmasını gerektirir.)

Detaylar için lütfen www.numarasikayet.com adresini ziyaret ediniz.

İstenilen izinler ve sebepleri:SMS Okuma: SMS Engelleme için gerekmektedir.Telefon Kimliği: 1.20 versiyonu ile gelmiştir, çağrı geldiğinde kullanıcıya uyarı gösterebilmek içindir.Internet Erişimi: NumaraSikayet.com'a şikayet gönderebilmek ve kara listeleri indirmek içindir.Not: Numara Şikayet Mobil uygulaması, şikayet gönderme esnasında ve kara liste güncellemelerinde Internet ortamında yer alan www.numarasikayet.com sitesine bağlanmaktadır. Internet erişiminin GPRS/3G gibi mobil veri iletişimi yöntemleri ile sağlanması durumunda operatörünüz GPRS/3G kullandığınız için ücret talep edebilir.

NumaraSikayet SMS Engelleme NumaraSikayet SMS Engelleme


1.1.1.1: Faster

1.1.1.1: Faster

internette güvenli gezinme uygulaması
Security Master

Security Master

android için güvenlik uygulaması
Wang VPN

Wang VPN

android için ücretsiz vpn uygulaması
3DMark for Android

3DMark for Android

android ekran kartı testi
Voice Search

Voice Search

sesli komut programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

KMSpico

windows ve office lisanslama

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı