Nsauditor Network Security Auditor indir Nsauditor Network Security Auditor 2.9.6

nsauditor_setup.exe
6.2 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Hit(Buay):2 Hit 52
ağ denetim programı; Nsauditor Network Security Auditor ağ denetimi için tam kapsamlı bir araçlar bütününü sizin için biraraya getirir. Sistemdeki tüm ağ servislerini bulan program sayesinde ağların güvenliğini denetleyebilirsiniz.

TCP, UDP işlemleri, NetBios isimlerinin keşfi, MS SQL server denetimi, adware taraması ve takibi gibi işlemler program sayesinde kolaylıkla yapılabilir. Gerçek zamanlı filtreleme ve analizleme sayesinde ağ güvenliği en üst seviyede kalır. Program, web proxy taraması, şifre denetimi, IP adres kontrolü, 45 den fazla tarama ve denetleme aracı, DNS ve WHOIS denetimleri, e-posta doğrulama, HTTP trafik dinamosu hizmetleriyle tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitedir. Raporlamalarla tüm denetimleri raporlamalarla sunan program bu raporları HTML ve XML formatında verebilir.

Ağ denetimi ve güvenliği için çok kompleks bir paket sunan Nsauditor Network Security Auditor (Ağ Güvenliği Denetim Programı) sizin yerinize tüm denetimi üstleniyor.

Nsauditor Network Security Auditor 2.9.6,ağ denetim programı


Etiketler: ağ denetim programı, nsauditor network security auditor ile sifreleme r, Ağ Güvenliği Denetme Programı, Nsauditor Network Security Auditor indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme