Notepad logo Notepad 2.0.824

android
13 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Not defteri sonrası çağrı not alma için optimize Android için kolay kullanımlı notları uygulaması vardır. Bu açık ve basit dijital dizüstü büyük kolaylıkla hayatınızı düzenlemenize yardımcı olmak için kısa notlar ve kontrol listeleri yapmanızı sağlar.


Notlar tarih ya da bunları sırayla tutmak ve yararlı bir arama fonksiyonu birçok kaydedilmiş varsa belirli notları bulmanıza yardımcı olacaktır yardımcı olmak için başlığa göre sıralanabilir. Tüm notlar kolayca e-posta hesabı veya çeşitli sosyal medya platformlarında ve yararlı bir not alma özelliğini ekranı hemen yapılan veya alınan her telefon görüşmesi şu not tutabilirler sonrası çağrı bir, sana don böylece' aracılığıyla başkalarıyla paylaşılabilir t herhangi önemli ayrıntıları unutmak.

kullanışlı kontrol listesi işlevi alışveriş listeleri veya görev listeleri gibi net listeleri tutmak için izin verir, ama aynı zamanda durumunda orijinal listeye bakmanız gerekir, bunları silmek zorunda kalmadan, tamamlandığında Listede öğeleri geçmeye olanak sağlar sonra.
Notepad Notepad Notepad


Assistive Touch

Assistive Touch

android telefonları özelleştirme ve yönetme
Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader

android için pdf okuyucu
Psiphon Pro

Psiphon Pro

android engelli sitelere girme
TRAFI Türkiye

TRAFI Türkiye

android anlık trafik bilgisi
Go Keyboard lite

Go Keyboard lite

android klavye uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma