Notepad indir Notepad 2.0.757

?id=com.ztnstudio.notepad
13 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Not defteri sonrası çağrı not alma için optimize Android için kolay kullanımlı notları uygulaması vardır. Bu açık ve basit dijital dizüstü büyük kolaylıkla hayatınızı düzenlemenize yardımcı olmak için kısa notlar ve kontrol listeleri yapmanızı sağlar.

Notlar tarih ya da bunları sırayla tutmak ve yararlı bir arama fonksiyonu birçok kaydedilmiş varsa belirli notları bulmanıza yardımcı olacaktır yardımcı olmak için başlığa göre sıralanabilir. Tüm notlar kolayca e-posta hesabı veya çeşitli sosyal medya platformlarında ve yararlı bir not alma özelliğini ekranı hemen yapılan veya alınan her telefon görüşmesi şu not tutabilirler sonrası çağrı bir, sana don böylece' aracılığıyla başkalarıyla paylaşılabilir t herhangi önemli ayrıntıları unutmak.

kullanışlı kontrol listesi işlevi alışveriş listeleri veya görev listeleri gibi net listeleri tutmak için izin verir, ama aynı zamanda durumunda orijinal listeye bakmanız gerekir, bunları silmek zorunda kalmadan, tamamlandığında Listede öğeleri geçmeye olanak sağlar sonra.
Etiketler: Notepad indir , android için not tutma uygulaması

Sappalodapps Development indir Bak
Notepad indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Express Files

hızlı dosya indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

EBA

android için eba uygulaması

Google Classroom

çevrimiçi sınıf uygulaması