Norton Security Deluxe logo Norton Security Deluxe

om_nav_downloads_homepage
157 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Norton Security'nin piyasaya sürülmesiyle Symantec, AntiVirus, Internet Security ve Norton 360'ın ayrı sürümlerini kaldırıyor, bunun yerine üçünü tek bir kapsamlı paket içinde sunuyor. Paket, en fazla 5 cihazı destekler, ancak 10 cihazı kapsayacak ve 25 GB çevrimiçi depolama alanı elde edecek şekilde Norton Security'ye yükseltebilirsiniz.
Artıları

Modern UI güncellemesi: Norton Security, klavye ve fare veya Windows 8 dokunmatik kontrollerle çalışan zarif bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Symantec akıllıca renk düzenini basit tutmaya karar verdi. Sekme menüleri, her ana kategoride daha gelişmiş seçenekler sunmak için kolayca gezinebilir ve genişletilebilir: Güvenlik, Kimlik ve Performans. Daha fazla bilgi edinmek istemeniz durumunda, her komutun yanında yararlı yardım bağlantıları bulunur.

Daha hızlı taramalar: Norton Security taramaları, bu yıl gördüğümüz en hızlı taramalardan bazıları, geçen yılki Norton 360'a göre bir gelişme. Hızlı taramalar birkaç dakikadan az sürüyor ve testlerimizde tam bir tarama 15'in biraz üzerinde gerçekleşti. Bilgisayarı kapatma ve hazırda bekletme gibi tarama sonrası davranışları ayarlama seçenekleri, güncellemek ve devam etmek isteyenler için çok uygundur. Kapsamlı antivirüs motoru, tüm standart kötü amaçlı yazılımları ve reklam yazılımlarını süpürdü. Bu bulgu, paketin ortalamanın üzerinde performansını gösteren önceki AV-Test laboratuvar sonuçlarıyla tutarlıdır.

İlk gün uyarıları ve daha küçük ayak izi: Norton Security, bulut tabanlı bir yaklaşımla ilk günden yararlanma sorununu ele alır. Tarama sonuçlarını gerçek zamanlı tanım güncellemeleriyle karşılaştırarak Norton, sizi Web'de dolaşan potansiyel olarak kötü amaçlı dosyalar konusunda uyarabilir. Ayrıca bulut tabanlı taramalar, Norton Security'nin yerel tanımın boyutunu eskisinden çok daha küçük bir boyuta küçültebildiği anlamına geliyor. Antivirüs, çevrimdışı taramalar yapmak istemeniz durumunda, yaygın sorun yaratanlara dikkat etmek için hala küçük bir yerel tanım tutar.

Güvenliğin ötesinde: Kişisel bilgilerinizi koruyan bir parola yöneticisi olan Norton Identity Safe büyük ölçüde geliştirilmiştir. Farklı web sitelerinde ve uygulamalarda oturum açın veya kimliğinizi riske atmadan çevrimiçi ödeme yapın. Hizmet, ilk kurulumdan sonra oldukça kusursuz çalışıyor.
Eksileri

Daha az abonelik seçeneği: Bu yıl süitlerin birleştirilmesi Norton'un fiyatlandırma esnekliğini azalttı. Paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için, Norton Security with Backup en iyi seçimdir: Norton Security'den 10 $ daha fazla, iki kat cihaz kapsamı ve bulut depolama alanı elde edersiniz. Ancak daha düşük bir fiyat seçeneği olmadığında Norton, yalnızca bir avuç cihazı korumakla ilgilenen sınırlı kullanımlı müşterilerini yabancılaştırma riskiyle karşı karşıyadır. Eksiksiz bir güvenlik paketinin sizin için uygun olup olmadığını kontrol etmek isterseniz, yeni Norton'un 30 günlük deneme süresi vardır.

Bilgilendirici olmayan eğitim: Öğretici daha iyi sunulabilir. Yardım sayfaları ve ürün kılavuzları mevcuttur, ancak bunlar ortalama bir kullanıcı için bunaltıcı olabilir ve Norton Güvenlik Duvarı'nı yapılandırmak gibi gelişmiş görevleri zorlaştırabilir.
Sonuç olarak

Norton Security, Symantec'in hizmetlerini tek bir geliştirilmiş üründe birleştirir. Artık İnternet koruması ile bir antivirüs paketi arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Norton Security, ilk bakışta bunaltıcı olabilecek araçlarla birlikte gelir ve başlangıç ??eğitimi, paketin yeteneklerini açıklamakta harika bir iş çıkarmaz. Ancak, bu güçlü özellikler fiyatı haklı çıkarmaktan daha fazlasını yapar - ki bu iyidir, çünkü Symantec ürünlerinin konsolidasyonu daha az fiyatlandırma seçeneği anlamına gelir. Genel olarak Norton, ödüllü antivirüs motorunda yapılan iyileştirmelerle neden bir ev adı olduğunu ve daha hızlı tarama yapabilen, yayın günündeki güvenlik açıkları konusunda sizi uyarabilen ve daha fazlasını ortaya koyuyor.
Norton Security Deluxe


Turkojan

Turkojan

uzaktan bilgisayarları yönetme
ProAgent

ProAgent

Casusluk programı
UltraSurf

UltraSurf

Engelli Sitelere Giriş Programı
Hotmail Brute

Hotmail Brute

Engelli Sitelere Giriş Programı
CCProxy

CCProxy

proxy sunucu programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

dcm4che

hastane cd lerini açma