Drag Racing Classic indir Drag Racing Classic 1.8.99

id470867961
75 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Nitro Nation Drag Racing, 50 çeşit arabanın olduğu ve güçlü arabaların olduğu araba yarışı oyunu.

Popüler araba yarışı oyunlarına imzasını atmış Creative Mobile Games tarafından geliştirilen Nitro Nation Drag Racing, hem iPhone hem de iPad?lerde oynanabilen online ve oldukça zevkli bir araba yarışı oyunu. Tasarımları ile milyonların hayalini süsleyen en yeni ve klasik arabalarla yarışma imkanı bulduğumuz oyunda oyunu zevkli kılan onlarca mod bulunuyor. Teke tek yarışabilir, 10 kişiye kadar gerçek zamanlı yarışlar düzenleyebilir, rakiplerinizin arabası ile yarışabilirsiniz.

Skyline GT-R, 1969 model Mustang veya BMW?nin en iyi modeli BMW M3 ve daha onlarca lisanslı araba içeren oyunda temel amacınız katıldığınız yarışlarda birinci gelmek ve rüyanızı süsleyen otomobile kavuşmak. Başarıyla tamamladığınız yarışlar sonrası arabalarınızın performansını yükseltebilir veya yeni bir süper araba satın alarak yolunuza devam edebilirsiniz. Bu süper arabalarla yeni bir dünya rekoru kırabilir ve turnuvaları ard arda kazanabilirsiniz.

Kolay ve hassas kontrol seçenekleri sunan oyununda online yarışlara da katılabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza veya rastgele seçilen rakiplerinize karşı kafa kafaya yarışabilir, tek seferde 9 oyuncunun bulunduğu gerçek zamanlı yarışlara katılabilirsiniz. Elde ettiğiniz başarıları paylaşabilirsiniz.

Nitro Nation Drag Racing, klasiklerden süper arabalara onlarca farklı araçla online platformda yarışma fırsatı sunan, mutlaka oynamanız gereken bir oyun.


Etiketler: iphone araba yarışı , Nitro Nation Drag Racing indir

Creative Mobile Games indir Bak
Drag Racing Classic indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum