Drag Racing Classic logo Drag Racing Classic 1.8.99

ios
75 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Nitro Nation Drag Racing, 50 çeşit arabanın olduğu ve güçlü arabaların olduğu araba yarışı oyunu.

Popüler araba yarışı oyunlarına imzasını atmış Creative Mobile Games tarafından geliştirilen Nitro Nation Drag Racing, hem iPhone hem de iPad?lerde oynanabilen online ve oldukça zevkli bir araba yarışı oyunu. Tasarımları ile milyonların hayalini süsleyen en yeni ve klasik arabalarla yarışma imkanı bulduğumuz oyunda oyunu zevkli kılan onlarca mod bulunuyor. Teke tek yarışabilir, 10 kişiye kadar gerçek zamanlı yarışlar düzenleyebilir, rakiplerinizin arabası ile yarışabilirsiniz.

Skyline GT-R, 1969 model Mustang veya BMW?nin en iyi modeli BMW M3 ve daha onlarca lisanslı araba içeren oyunda temel amacınız katıldığınız yarışlarda birinci gelmek ve rüyanızı süsleyen otomobile kavuşmak. Başarıyla tamamladığınız yarışlar sonrası arabalarınızın performansını yükseltebilir veya yeni bir süper araba satın alarak yolunuza devam edebilirsiniz. Bu süper arabalarla yeni bir dünya rekoru kırabilir ve turnuvaları ard arda kazanabilirsiniz.

Kolay ve hassas kontrol seçenekleri sunan oyununda online yarışlara da katılabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza veya rastgele seçilen rakiplerinize karşı kafa kafaya yarışabilir, tek seferde 9 oyuncunun bulunduğu gerçek zamanlı yarışlara katılabilirsiniz. Elde ettiğiniz başarıları paylaşabilirsiniz.

Nitro Nation Drag Racing, klasiklerden süper arabalara onlarca farklı araçla online platformda yarışma fırsatı sunan, mutlaka oynamanız gereken bir oyun.

Nitro Nation Drag Racing Drag Racing Classic


Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Talking Tom Pool

Talking Tom Pool

ios için tom havuzda oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

ios için okey oyunu
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü