Ninesky Browser indir Ninesky Browser 6.1

com.ninesky.browser&hl=tr
1.5 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Eğer bir Flash destekli internet tarayıcısı arıyorsanız ve hızlı internet gezintisi yapmak istiyorsanız Ninesky Browser ihtiyacınızı karşılayacak ücretsiz bir Android internet tarayıcısıdır.

İnternet güvenliğinize ve kişisel bilgilerinizin korunmasına özen gösteren Ninesky Browser internet gezintileriniz sırasında sizi tehlikeli internet sitelerine karşı uyarmaktadır. Ninesky Browser bu uyarılarılar için ziyaret etmek üzere olduğunuz intenret sitelerini otomatik olarak analiz eder ve tehlikeli olduğunda size bilgi verir.

Ninesky Browser'ın bir diğer kullanışlı yönü yer imlerinin bulut sistem üzerine kaydedebilmesidir. Bu sayede farklı mobil cihazlarla yer imlerinizi internet üzerinden paylaşabilir ve yer imlerinizin kaybolmasını engelleyebilirsiniz.

Ninesky Browser size 3 farklı arama motorundan birini varsayılan arama motoru yapma imkanı sunuyor. Ninesky Browser ile aramalarınızı Google, Yahoo veya Bing üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ninesky Browser'ın en kuvvetli yönlerinden olan HTML5 desteği sayesinde tarayıcınız en yeni protokolleri desteklemektedir ve en gelişmiş içerikleri size sunabilmektedir. Flash desteği ile video oynatma konusunda başarılı bir çözüm sunan Ninesky Browser zengin özellikleri ve hızlı gezinti sunmasıyla kullanıcıların beğenisini kazanmakta.


Etiketler: flash destekli android tarayıcı , Ninesky Browser indir

ninesky.com indir Bak
Ninesky Browser indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Express Files

hızlı dosya indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

EBA

android için eba uygulaması

Google Classroom

çevrimiçi sınıf uygulaması