Ninesky Browser logo Ninesky Browser 6.1

android
1.5 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Eğer bir Flash destekli internet tarayıcısı arıyorsanız ve hızlı internet gezintisi yapmak istiyorsanız Ninesky Browser ihtiyacınızı karşılayacak ücretsiz bir Android internet tarayıcısıdır.

İnternet güvenliğinize ve kişisel bilgilerinizin korunmasına özen gösteren Ninesky Browser internet gezintileriniz sırasında sizi tehlikeli internet sitelerine karşı uyarmaktadır. Ninesky Browser bu uyarılarılar için ziyaret etmek üzere olduğunuz intenret sitelerini otomatik olarak analiz eder ve tehlikeli olduğunda size bilgi verir.

Ninesky Browser'ın bir diğer kullanışlı yönü yer imlerinin bulut sistem üzerine kaydedebilmesidir. Bu sayede farklı mobil cihazlarla yer imlerinizi internet üzerinden paylaşabilir ve yer imlerinizin kaybolmasını engelleyebilirsiniz.

Ninesky Browser size 3 farklı arama motorundan birini varsayılan arama motoru yapma imkanı sunuyor. Ninesky Browser ile aramalarınızı Google, Yahoo veya Bing üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ninesky Browser'ın en kuvvetli yönlerinden olan HTML5 desteği sayesinde tarayıcınız en yeni protokolleri desteklemektedir ve en gelişmiş içerikleri size sunabilmektedir. Flash desteği ile video oynatma konusunda başarılı bir çözüm sunan Ninesky Browser zengin özellikleri ve hızlı gezinti sunmasıyla kullanıcıların beğenisini kazanmakta.

Ninesky Browser Resimli Anlatim


A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü