Night Vision Spy Camera indir Night Vision Spy Camera 9.82

arbara.nightvision.camera
1.4 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 54
android gece görüşü; Night Vision Spy Camera, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızın kamerasını kullanarak karanlık ve az ışıklı ortamlarda çok daha net fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlayan ücretsiz bir kamera uygulamasıdır.

Casus kamera olarak adlandırılan uygulama ile, cihazınızla normal şartlarda fotoğraf çekemediğiniz karanlık ve ışıksız ortamlarda net fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlıyor. Oldukça kullanışlı ve etkili olan Night Vision Spy Camera  oldukça ufak boyutlu ve sade bir uygulamadır.

Çektiğiniz fotoğrafları Whatsapp, Facebook, Instagram, Twitter, Viber, Tango, ve diğer popüler sosyal medya platformları üzerinden paylaşma imkanı sunan uygulamayı kullanarak çok seveceksiniz. Bu işlemi yapabilmek için ''share'' tuşuna basmanız ve paylaşmak istediğiniz platformları seçmeniz yeterlidir.

Sizde geceleri veya az ışıklı ortamlarda fotoğraf veya videolar çekmek istiyorsanız, hemen ücretsiz olarak Night Vision Spy Camera uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Night Vision Spy Camera 9.82,android gece görüşü


Etiketler: android gece görüşü, Night Vision Spy Camera indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme