Nero MediaHome indir Nero MediaHome 17.0

diaHome-17.0.00100_tv.exe
190 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Nero MediaHome,Bilgisayarınızda oldukça fazla yer kaplayan ve düzenlemesi problem haline gelen dijital medya arşivlerinizi Nero MediaHome (Ücretsiz Dijital Medya Yöneticisi) ile tek elden yönetebileceksiniz. Program video, müzik ve fotoğraf gibi multimedya dosyalarını istediğiniz bilgisayar veya mobil cihaza taşımanızı sağlıyor.

Nero Kwik Media ücretsiz sunduğu özelliklerin yanında uygulamalarla güçlendirilebiliyor. Bu uygulamalarla kusursuz bir dijital medya arşivi elde edebilirsiniz. Nero Kwik Media nın Özellikleri
Slideshow: Programla fotoğraflarınızı düzenlemekle kalmayacak, eğlenceli slayt şovlar hazırlayabileceksiniz. Hazırladığınız slaytlara efektler ekleyerek tanıdıklarınızla daha eğlenceli paylaşımlar sunabilirsiniz.Senkronizasyon: Tüm dijital medya arşivinizi bilgisayarınızdan mobil cihazlara taşıyarak senkronize edebilirsiniz.Arşivleme: Video, müzik ve fotoğraf klasörleri organize edilerek aradığınızı kolay bulmanız sağlanır.Yüz tanıma: Program arşivinizdeki fotoğrafları yüz tanıma teknolojisiyle tarayarak organize edebilirsiniz.Blu-ray Film İzleme: HD DVD videolar ve Blu-ray filmleri bilgisayarınızda oynatabilirsiniz.Müzik CD leri Oluşturma ve Aktarma: Müzik arşivinizden oluşturduğunuz çalma listenizi CD ye kaydedebilir veya CD lerdeki şarkıları arşivinize ekleyebilirsiniz.


Nero AG | Etiketler: Ücretsiz Dijital Medya Yöneticisi, Video Dvd Hazırlama, Nero MediaHome indir,
Nero MediaHome indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı