My Logon Manager indir My Logon Manager 1.0.0.1071

MyLogonManagerSetup.exe
5.3 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Web sitelerine girerken doldurmanız gereken giriş formlarını çok daha pratik ve hızlı bir şekilde doldurmanıza olanak sağlayan bir yazılım olan My Logon Manager sayesinde şifrelerinizi aklınızda tutmak zorunda kalmayacaksınız.

Farklı web siteleri için kullanmakta olduğunuz şifrelerinizi yönetebileceğiniz ve yeni kaydolacağınız siteler için güvenilir şifreler oluşturabileceğiniz başarılı bir yazılım olan My Logon Manager, kullanıcılara etkili bir şifre yönetim çözümü sunmaktadır.

Internet Explorer, Firefox ve Google Chrome tarayıcılarınız ile entegre olarak kullanabileceğiniz programı, isterseniz kendinize ait bilgileri doğrudan yönetebilmek için sıradan bir Windows yazılımı olarak da kullanabilirsiniz.

Şifrelerinizi yönetmenize olanak sağlayan kullanışlı bir arayüze sahip olan program ile yer imlerinizi de kolayca düzenleyebilir ve istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizi saklayabileceğiniz, kaydedebileceğiniz, senkronize edebileceğiniz ve çeşitli web siteleri için kullanıcı adlarını, kullanıcı bilgilerini, web formlarını yönetebileceğiniz güvenilir bir yazılım olan My Logon Manager'i denemenizi öneririm.

My Logon Manager Özellikleri:

  • Otomatik form doldurma
  • Güçlü şifre oluşturma
  • Sanal klavye
My Logon Manager Resimli Anlatim

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı