Music Torrent logo Music Torrent 4.2.0.0

ic-torrent-setup-free.exe
13.6 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Music Torrent kullanıcılara internet üzerinden dosya paylaşımı yapma imkanı sunan bir torrent programıdır.

Torrent dosyalarını açarak dosya indirme işlemlerini başlatabilen program ile isminin belirttiği üzere müzik indirme ve MP3 indirme işlemlerini gerçekleştirebilmenin yanında film indirme, oyun indirme ve program indirme gibi işlemleri de kolayca gerçekleştirebilmektesiniz. Music Torrent'in öne çıkan özelliği aynı anda birden fazla torrent araması yapabilmenize imkan tanımasıdır. Ayrıca yapılan her arama kendisine özel olarak ayrılmış ayrı bir sekmede görüntülenir ve arama sonuçları bu sekmeler altında torrente özel olarak listelenir. Bu sayede yaptığınız ilk aramadan sonraki aramlar bir öncekini silmez ve arama sonuçları karışmaz.

Music Torrent dosya indirme ve dosya paylaşma işlemleri sırasında indirme ve dosya paylaşma hızlarını limitlemenize de imkan tanıyor. Dilerseniz bütün indirmeler için ortak bir indirme/paylaşma limiti belirleyebilir, dilerseniz her indirme için ayrı ayrı indirme ve paylaşma limiti ayarlayabilirsiniz. Bu sayede internet bağlantınızı ve zamanınızı en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olunuyor.

Music Torrent torrent dosyalarınızı sakladığınız klasördeki bütün torrent dosyalarınızı tek seferde programa tanıtmanıza izin vermektedir. İndirilen dosyaların saklanacağı klasörü Music Torrent ile belirleyebilir ve indirme işlemi tamamlanan dosyaları otomatik olarak belirleyeceğiniz klasöre taşıyabilirsiniz.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

Music Torrent Resimli Anlatim Music Torrent Resimli Anlatim Resimli Anlatim


Ares  Lite  Edition

Ares  Lite  Edition

p2p dosya paylaşımı
MP3 Rocket Download

MP3 Rocket Download

p2p dosya paylaşımı
ClipGrab

ClipGrab

youtube video indirme
eMule Plus

eMule Plus

youtube video indirme
eMule Accelerator

eMule Accelerator

youtube video indirme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü