Music Torrent indir Music Torrent 4.2.0.0

ic-torrent-setup-free.exe
13.6 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 40
torrent müzik indirme; Music Torrent kullanıcılara internet üzerinden dosya paylaşımı yapma imkanı sunan bir torrent programıdır.

Torrent dosyalarını açarak dosya indirme işlemlerini başlatabilen program ile isminin belirttiği üzere müzik indirme ve MP3 indirme işlemlerini gerçekleştirebilmenin yanında film indirme, oyun indirme ve program indirme gibi işlemleri de kolayca gerçekleştirebilmektesiniz. Music Torrent'in öne çıkan özelliği aynı anda birden fazla torrent araması yapabilmenize imkan tanımasıdır. Ayrıca yapılan her arama kendisine özel olarak ayrılmış ayrı bir sekmede görüntülenir ve arama sonuçları bu sekmeler altında torrente özel olarak listelenir. Bu sayede yaptığınız ilk aramadan sonraki aramlar bir öncekini silmez ve arama sonuçları karışmaz.

Music Torrent dosya indirme ve dosya paylaşma işlemleri sırasında indirme ve dosya paylaşma hızlarını limitlemenize de imkan tanıyor. Dilerseniz bütün indirmeler için ortak bir indirme/paylaşma limiti belirleyebilir, dilerseniz her indirme için ayrı ayrı indirme ve paylaşma limiti ayarlayabilirsiniz. Bu sayede internet bağlantınızı ve zamanınızı en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olunuyor.

Music Torrent torrent dosyalarınızı sakladığınız klasördeki bütün torrent dosyalarınızı tek seferde programa tanıtmanıza izin vermektedir. İndirilen dosyaların saklanacağı klasörü Music Torrent ile belirleyebilir ve indirme işlemi tamamlanan dosyaları otomatik olarak belirleyeceğiniz klasöre taşıyabilirsiniz.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

Music Torrent 4.2.0.0,torrent müzik indirme


Etiketler: torrent müzik indirme, p2p dosya indirme, p2p dosya paylaşımı, Music Torrent indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma