Multi Virus Cleaner indir Multi Virus Cleaner 2020 20.9.9

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Multi Virus Cleaner , ücretsiz bir zararlı temizleme aracıdır. Günümüzün en önemli virüslerini, internet solucanlarını, truva atlarını, numara çeviricilerini tespit edebilen ve temizleyebilen bu araç hiçbir veritabanına gereksinim duymadan çalışabilir biçimde hazırlanmıştır. Yani kendi başına çalışabilir bir yazılımdır, indirdikten sonra hangi sistem özelliklerine sahip olursa olsun her bilgisayarda çalışabilir.
Multi Virus Cleaner 2020, en yaygın virüsleri, truva atlarını ve solucanları tespit edip kaldırabilen ücretsiz bir araçtır. 1,6 milyondan fazla virüs varyantını tespit eder.

Multi Virus Cleaner hafif, çok hızlı, kurulumu kolay ve kullanımı son derece kolay bir virüs tarayıcısıdır. Mevcut virüsleri tespit etmek için düzenli olarak güncellenir.

Multi Virus Cleaner, şu anda internette dolaşan farklı virüs ve kötü amaçlı yazılım türlerini algılar ve kaldırır.
Multi Virus Cleaner ayrıca ana casus yazılımları, grayware'leri ve fidye yazılımlarını da (WanaCry, NotPetya, Locky, CryptoLocker, CryptoWall, Reveton, vb.) Algılar.

Multi Virus Cleaner, Fransız VirusKeeper teknolojisini kullanır. Multi Virus Cleaner bir dezenfeksiyon aracıdır, antivirüs değildir. Bilgisayarınızı mevcut tehditlerin çeşitli biçimlerine karşı korumak için VirusKeeper Ultimate virüsten koruma / kötü amaçlı yazılımdan koruma çözümünü yükleyin.
Multi Virus Cleaner


Kaspersky PURE

Kaspersky PURE

veri şifreleme ve koruma
CCleaner

CCleaner

Sistem Temizleme Programı.
Avast! 4 Home Edition

Avast! 4 Home Edition

Sistem Temizleme Programı.
USB Disk Security

USB Disk Security

usb bellek koruma programı
ClamWin

ClamWin

ücretsiz antivirüs

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı