Mp3 İndirme Programı logo Mp3 İndirme Programı

Mdm.exe
885 KB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

PC için MP3 İndirme Programı

Ücretsiz MP3 indirme programı; istediğiniz şarkıları aramanızı, bulmanızı ve anında bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan bir platform olan bir Mp3 indirme uygulamasıdır.

Mp3 Downloader App, parçaları, sanatçıları, albümleri taramanızı ve sonuç sayfasından MP3 olarak anında indirmenizi veya çevrimiçi videolardan mp3 dönüştürmek için URL'leri kullanmanızı sağlayan kullanışlı bir programdır.

Mp3 Download Manager programı kullanıcı dostu arayüzü ile mp3’leri bilgisayarınıza indirmek çok basittir.

Arama / URL alanı en üstte yer almaktadır, böylece MP3 dosyalarını seçip dönüştürmek için arama bilgilerini girebilir  veya URL adresini yapıştırabilirsiniz. Bulunan veya indirilen dosyalar boyutları, yayıncıları ve indirme durumları gibi bilgilerle birlikte önizleme bölümünde gösterilir.

Ücretsiz Mp3 İndirme Programı,  dosyaları kontrol etmek için size yardımcı olabilecek bir müzik çalar da içerir.


Bir bilgisayara veya telefona bedava mp3 müzik nasıl indirilir?

Ücretsiz Mp3 İndirme Programı, Mp3 şarkılarını aramak ve indirmek için için iki yöntem sunar. Örneğin, bir müzisyen veya şarkıcı adı arıyorsanız, bu isimlere dair bulunan mp3’leri indirme ikonuyla birlikte bir sonuç listesi olarak gösterir.

Diğer yöntem ise, bağlantı linkini girdikten sonra otomatik olan URL'deki içeriği indirmektir. Bir videonun bağlantısını girerseniz, ücretsiz Mp3 indirme yazılımı tarafından MP3'e dönüştürülür ve bilgisayarınıza indirilir.

Eşzamanlı indirme, indirme bit hızı veya diğer kullanılabilir seçimleri düzenlemek isterseniz, Ayarlar menüsüne girip tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz.

Mp3 indirme programı ful sürüm ile istediğiniz herhangi bir yere mp3 dosyalarınızı kaydedebilirsiniz.

Mp3 indirme programı, indirme işleminden sonra saklanan tüm şarkılara veya dosyalara ulaşabileceğiniz yeni bir klasör oluşturur. Klasör simgesini tıklatarak, bir şarkıyı sağ tıklatarak veya dosya konumundan açmayı seçerek ilgili dosyalara ulaşabilirsiniz.


Mp3 Download Programı, mp3 indirme yazılımlarının teknolojik detaylarına çok fazla girmeden Mp3 dosyalarına erişmek isteyenler için oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir mp3 indirme yazılımıdır. Bilgisayarınzıa ve telefonunuza istediğiniz mp3leri ücretsiz olarak indirmenizi sağlar. Hızlı ve kolay bir şekilde yapacağınız sanatçı ismi, şarkı ismi vb. bir arama veya yapıştırılan bir URL ile ücretsiz Mp3’leri anında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Mp3 İndirme Programı Mp3 İndirme Programı


Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
MP3jam

MP3jam

Ücretsiz mp3 indirme programı
YT Downloader

YT Downloader

youtube video indirme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Smart IPTV

android için IPTV izleme

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü