Movit indir Movit 1.0.1.1

ownloads;sa=downfile;id=5
835 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Movit, dosya yönetim programı. program ile bir klasör içindeki dosyaları kolaylıkla başka bir klasöre taşıyabilirsiniz. Üstelik bunu otomatik yaparsınız.

Windows sağ klik menüsüyle de uyumlu olarak çalışan program yardımıyla, istediğiniz klasör veya dosyaların üzerine sağ klik tıklayarak doğrudan program yardımıyla açabilir ve sonrasında gerekli dosya taşıma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi belirleyeceğiniz kurallar doğrultusunda sadece belirli karakterlere sahip olan, belirli ada sahip olan veya belirli formata sahip olan dosyaları otomatik olarak farklı bir klasöre taşıma şansını kullanıcılara sunan program oldukça pratik ve kullanışlıdır.

Aynı anda birden fazla kural atamanıza da olanak sunan Movit ile istediğiniz zaman bu kuralları düzenleyebilir veya kullanmadığınız kuralları silebilirsiniz.

Yüzlerce dosya arasında dolaşarak, hepsini seçmek ve farklı klasörler altında listelemek için harcayacağınız vaktin önüne geçen Movit ile benzer içerikleri kolayca tek bir klasör altında otomatik olarak toplayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken benzer içeriklerin taşınacağı klasörü seçmek ve sağ klik yardımıyla hepsini Movit'e göndermek.


Etiketler: otomatik dosya taşıma Movit indir

ITM Software Bak indirOley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu