Movit indir Movit 1.0.1.1

ownloads;sa=downfile;id=5
835 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 17
otomatik dosya taşıma; Movit, dosya yönetim programı. program ile bir klasör içindeki dosyaları kolaylıkla başka bir klasöre taşıyabilirsiniz. Üstelik bunu otomatik yaparsınız.

Windows sağ klik menüsüyle de uyumlu olarak çalışan program yardımıyla, istediğiniz klasör veya dosyaların üzerine sağ klik tıklayarak doğrudan program yardımıyla açabilir ve sonrasında gerekli dosya taşıma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi belirleyeceğiniz kurallar doğrultusunda sadece belirli karakterlere sahip olan, belirli ada sahip olan veya belirli formata sahip olan dosyaları otomatik olarak farklı bir klasöre taşıma şansını kullanıcılara sunan program oldukça pratik ve kullanışlıdır.

Aynı anda birden fazla kural atamanıza da olanak sunan Movit ile istediğiniz zaman bu kuralları düzenleyebilir veya kullanmadığınız kuralları silebilirsiniz.

Yüzlerce dosya arasında dolaşarak, hepsini seçmek ve farklı klasörler altında listelemek için harcayacağınız vaktin önüne geçen Movit ile benzer içerikleri kolayca tek bir klasör altında otomatik olarak toplayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken benzer içeriklerin taşınacağı klasörü seçmek ve sağ klik yardımıyla hepsini Movit'e göndermek.

Movit 1.0.1.1,otomatik dosya taşıma


Etiketler: otomatik dosya taşıma, Movit indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu