Movavi Video Suite indir Movavi Video Suite 21.2.0

iVideoSuiteSetupFtYUh.exe
91.6 MB
Dil en tr de ru cn
lisans:  Kısıtlı Sürüm

Movavi Video Suite video düzenleme,ses düzenleme,dvd ye yazma kopyalama,özel efekler,ekran kayıt, gibi birçok video özelliklerini tek bir program ile yapabileceğiniz harika bir program.


Movavi Video Suite, herhangi bir eğitim etkinliğinin paha biçilmez bir parçası olacak şekilde tasarlanmıştır. Şık geçişler ve belirtme çizgileri ile ilgi çekici video sunumları oluşturun.

Öğreticiler oluşturmak ve daha sonra görüntülemek üzere web seminerlerini indirmek için ekran kayıt aracını kullanın. Her tür ortam dosyasını dönüştürün veya sıkıştırın ve ardından bunları CD'lere veya DVD'lere yazın. Video hazırlama programımızla günümüzün eğitimle ilgili teknoloji dostu yaklaşımına ayak uydurun.
Anılarınızı taze ve canlı tutun: VHS kasetlerinizi ve basılı fotoğraflarınızı düzenleyin ve onları zengin dijital videolara ve güzel slayt gösterilerine dönüştürün.

Güzel yıldönümü veya düğün videoları oluşturun. Disk alanından tasarruf etmek ve DVD'lere ve hatta Blu-ray'lere yazmak için aile multimedya kitaplığınızı sıkıştırın. Savunmasız malzeme hatıralarını sağlam dijital olanlara dönüştürün!


Movavi Video Suite Movavi Video Suite Movavi Video Suite Movavi Video Suite

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mBlock

blok tabanlı arduino programlama