Mount&Blade indir Mount&Blade 1.011

ntandblade_1011_setup.exe
380 MB
Dil en
lisans:  Deneme Sürümü
Mount & Blade, Calradia adlı hayali bir ülkede geçen, sürükleyici bir ortaçağ aksiyon / taktik oyunudur. RPG öğeleriyle zenginleştirilmiş Mount & Blade, keşfedilecek yüzlerce kale, kasaba ve köy ile güzel bir şekilde detaylandırılmış büyüleyici bir ortam sunuyor.

Sırıklı silahlar, baltalar, kılıçlar, yaylar ve çok daha fazlasını içeren geniş bir ortaçağ silah cephaneliğinden seçim yaparak atlı ve yaya savaş becerilerinizde ustalaşın. Güçlü bir kralın altında vasal olarak hizmet edin veya kendi ordularınızı yükseltin ve Kalradya'nın egemenliği için rekabet edin.

Mount & Blade size nihai oyun özgürlüğü sunar. Yüzlerce benzersiz konumu ve karakteri ziyaret ederek geniş sanal alan ortamını keşfedin.

Hem yürüyerek hem de at sırtında çeşitli krallıklara, hiziplere ve haydut savaşçılara karşı savaşın.
Şimdiye kadar tasarlanmış en sofistike ve yine de sezgisel kılıç dövüş sistemlerinden birini kullanın. Destansı savaşlarda yürüyerek veya at sırtında savaşın.
Tek başınıza macera arayın veya ordunuzla düşmanlarla mücadele edin. Siz ve arkadaşlarınız, Kalradya ovalarını keşfederken, daha fazla deneyim ve beceri kazandıkça güç ve zeka olarak büyüyeceksiniz.
Kalradya tahtı için teklifinizde kaleleri fethedin, köylüleri vergileyin ve alanınızı genişletin. Her birinin kendine özgü kişilik özellikleri ve değişen bağlılıkları olan lordların, halkın ve kahramanların yardımını alın.
Mount & Blade'in sofistike yapay zekası, bireysel saldırıların yanı sıra saha taktiklerinize de uyum sağlar: ordular, birliklerinizi karşı oluşumlarla engellemeye çalışır ve bireysel saldırılar, kurnaz savunmalar ve yetenekli karşı saldırılar ile karşılanır.
Maceranızı Mount & Blade uzay moduyla geleceğe taşıyın, Mount & Blade'in varsayılan ortaçağ Dünya ayarı yerine ışın kılıcı ile uzaylı dünyaları keşfedin. Yeni ortamlara ve silahlara sahip yüzden fazla topluluk tarafından inşa edilmiş mod, Mount & Blade'in asla eskimeyeceği anlamına gelir!
Etiketler: mount and blade warband 1.143 tek link , esk çağ krallık savaşları , Mount Blade indir , eski çağ savaş oyunu

TaleWorlds Entertainment indir Bak
Mount&Blade indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu