MoShow - Slideshow Maker, Photo indir MoShow - Slideshow Maker, Photo 2.5.0.0

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

MoShow Slayt Gösterisi Oluşturucu fotoğraflarınızı ve videolarınızı anında Instagram, Facebook veya Twitter için mükemmel olan eğlenceli, dikkat çekici slayt gösterisi filmlerine dönüştürür. Tek bir selfie fotoğrafından bir hafta süren fotoğraf ve videolara, kalabalıktan sıyrılan çarpıcı bir slayt gösterisi video filmi oluşturun. Arıza, vızıltı, ışıltı ve daha birçok sinematik efekt ile fotoğrafınızı veya videonuzu kolayca düzenleyin!

Slayt gösterisi video filminizi yapmak için, düzinelerce farklı video stilinde anında önizleme görüntülemek için fotoğraflarınızı ve videolarınızı seçin. En sevdiğiniz video efektlerini seçin, sonuçları düzenleyin ve dünya ile paylaşın! Favori fotoğrafınızı seçin ve Instagram veya Facebook'a göndermeden önce özel bir MoShow düzenlemesi yapın.

Resimleriniz ve videolarınız hiç bu kadar iyi olmamıştı!
 
EŞSİZ MOSHOW SLIDESHOW ÖZELLİKLERİ:
 
- Farklı Video Stilleri: Fotoğrafları, videoları veya bir özçekimi dikkat çekici düzenlemelere veya unutulmaz bir hikayeye dönüştürmek için çok çeşitli ücretsiz düzenlemelere ve efektlere erişin. Aksaklık efektleri, dalgalanma efektleri, fırça efekti ve daha fazlasını seçin!
- Mükemmel Döngü: GIF hayranları için yapılmıştır. MoShow Slayt Videosu uygulaması, kendi döngü videonuzu kolayca oluşturmanıza olanak sağlar. Herhangi bir uzunlukta videoları anında Instagram veya Facebook için mükemmel bir döngüye senkronize edin.
- Karışık Geçişler ve Düzenlemeler: Her seferinde benzersiz bir film ve slayt gösterisi oluşturun. Aynı fotoğrafları seçin ve aksaklık, flip, vızıltı, ışıltı, dalgalanma ve daha pek çok efekt ile deneme yapın! Fotoğraflarınızı ve videolarınızı öne çıkarmak için kolayca eğlenceli geçişler ekleyin.
- Harmanlanmış Metin: Basit bir metin kaplama veya slayt gösterisi filtresinden daha fazlası, çarpıcı düzenlemeler için metni slayt gösterisi videonuza karıştırın.
- Sinematik Arıza Düzenleme ve Etki: Herkesin kullandığı o arızanın etkilerini biliyor musunuz? Artık anında bir aksaklık efektine sahip fotoğrafları ve videoları düzenleyebilirsiniz. Statik fotoğrafları aksaklık sanatına dönüştüren hiperaktif aksaklık düzenlemeleriyle aksaklık videolarını başka bir seviyeye çekin.
MoShow - Slideshow Maker, Photo-2.5.0.0 MoShow - Slideshow Maker, Photo-2.5.0.0 MoShow - Slideshow Maker, Photo-2.5.0.0 MoShow - Slideshow Maker, Photo-2.5.0.0


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı