MiniMinder indir MiniMinder 8.5

MiniMind.exe
9.2 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
MiniMinder programı, sık sık günlük programını ya da özel günlerini unutanların bilgisayarlarında kullanabilecekleri bir etkinlik hatırlatma programı olarak karşımıza çıkıyor ve hem ücretsiz olması hem de çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olması nedeniyle tercih edebilecekleriniz arasında.

Masaüstünüzde oldukça az yer kaplayan ve görev çubuğunda sizi bekleyen programı istediğiniz konuma da yerleştirebilirsiniz. Eğer sürekli olarak bilgisayarınızı kullanıyor ve mobil cihazınızdaki alarm ve takvimlerle uğraşmak istemiyorsanız hatırlatmalarınızı çok daha kolay bir şekilde yaratabilirsiniz.

Çok az sistem kaynağı kullanan program, böylece bilgisayarınızın hiç zorlanmadan çalışmasını ve etkinliklerinizin uyarı verecek şekilde iletilmesini sağlıyor. Ayrıca, bilgisayarınız ilk açıldığında karşınıza çıkarak hiç bir notunuzun unutulmamasını sağlıyor.

Her ne kadar varolan benzer ve çok daha gelişmiş programlar olsa da, MiniMinder adından da anlayabileceğiniz gibi bu iş için hazırlanmış en küçük ve hızlılardan birisi olduğu için karmaşık programlarla vakit kaybetmek istemeyenlerin tercih etmesi gerektiğini düşünüyorum.

MiniMinder Resimli Anlatim

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması