Mini Keylogger indir Mini Keylogger 2.15

mini-keylogger.zip
49.6 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Mini Keylogger - küçük, güvenilir ve kullanımı kolay

Hiç çocuklarınızın çevrimiçi ortamda ne yaptığını, kiminle tanıştığını ve ne hakkında konuştuklarını merak ettiniz mi? İnternette uyuşturucu veya diğer yasa dışı şeyler bulmalarından mı endişeleniyorsunuz? İnternette pek çok tehdit var.

Eşinizin kiminle çevrimiçi sohbet ederek saatler geçirdiğini hiç merak ettiniz mi? Siz ortalıkta yokken eşinizin çevrimiçi olarak ne yaptığını merak ediyor musunuz?

Çalışanlarınızın şirketinizden hırsızlık yapıp yapmadığını hiç merak ettiniz mi? Çalışanlarınızın ofis bilgisayarlarında kişisel iş yaptığından şüpheleniyor musunuz? Mini Keylogger, çalışanların faaliyetlerini analiz etmede çok yardımcı olabilir.

Mini Keylogger'ı sistemlerinize kurmalısınız - küçük, güvenilir ve kullanımı kolaydır. Ve çok pahalı değil. Aslında, küçük keylogger'ımızı tüm Windows dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınıza yüklemek için yalnızca 1 lisansa ihtiyacınız olduğunu düşünürsek oldukça ucuzdur.

Mini Keylogger, kullanıcılara tamamen görünmezken tüm kullanıcı etkinliklerini kaydeden görünmez bir izleme yazılımıdır! Mini Keylogger yazılan her şeyi, çevrimiçi kullanıcı adlarını ve şifreleri, web taramasını, e-postaları, konuşmaları, kullanılan uygulamaları, izlenen filmleri vb. Size bildirir. Ve bunların tümü tam gizlilik modunda yapılır. Küçük tuş vuruşlu kaydedicimiz işini profesyonel ve kapsamlı bir şekilde yapıyor.

Mini Keylogger, tam gizlilik modunda çalışabilen profesyonel bir yardımcı programdır ve diğer ücretsiz veya ücretli keylogger'ların aksine, çoğu antivirüs programı tarafından neredeyse tespit edilemez. Mini Keylogger, Görev Yöneticisi, Başlat Menüsü, Görev Çubuğu, Program Ekle / Kaldır Menüsünde bulunamaz ve genellikle izlenen sistemlerde uygulanan çeşitli korumalarla birlikte sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Mini Keylogger'ın en önemli özelliği (internette bulunan diğer keylogger'lara kıyasla onu benzersiz kılan) tespit edilmemiş olmasıdır. İnternette antivirüs programları nedeniyle kullanılamayan çok sayıda ücretli veya ücretsiz keylogger var. Tuş kaydedicilerin çoğu, Windows Defender (varsayılan Windows koruması) tarafından bile algılanır. Bizim durumumuzda, Mini Keylogger'ın Windows Defender, Norton AV, Kaspersky AV, AVG, McAfee, Panda, Avast, TrendMicro ile tarandığında tespit edilmediğini garanti ediyoruz. Mini Keylogger'ları neredeyse her gün oluşturuyoruz ve tüm yapılar, tespit edilmediklerinden emin olmak için belirtilen antivirüs programları ile taranıyor.
Mini Keylogger Mini Keylogger Mini Keylogger Mini Keylogger Mini Keylogger Mini Keylogger


UltraSurf

UltraSurf

Engelli Sitelere Giriş Programı
ProAgent

ProAgent

Casusluk programı
Turkojan

Turkojan

uzaktan bilgisayarları yönetme
Vatos Ajan

Vatos Ajan

uzaktan bilgisayarları yönetme
logoxnet

logoxnet

engelli sitelere giriş programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı