Mini Keylogger indir Mini Keylogger 2.15

mini-keylogger.zip
49.6 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Mini Keylogger - küçük, güvenilir ve kullanımı kolay

Hiç çocuklarınızın çevrimiçi ortamda ne yaptığını, kiminle tanıştığını ve ne hakkında konuştuklarını merak ettiniz mi? İnternette uyuşturucu veya diğer yasa dışı şeyler bulmalarından mı endişeleniyorsunuz? İnternette pek çok tehdit var.

Eşinizin kiminle çevrimiçi sohbet ederek saatler geçirdiğini hiç merak ettiniz mi? Siz ortalıkta yokken eşinizin çevrimiçi olarak ne yaptığını merak ediyor musunuz?

Çalışanlarınızın şirketinizden hırsızlık yapıp yapmadığını hiç merak ettiniz mi? Çalışanlarınızın ofis bilgisayarlarında kişisel iş yaptığından şüpheleniyor musunuz? Mini Keylogger, çalışanların faaliyetlerini analiz etmede çok yardımcı olabilir.

Mini Keylogger'ı sistemlerinize kurmalısınız - küçük, güvenilir ve kullanımı kolaydır. Ve çok pahalı değil. Aslında, küçük keylogger'ımızı tüm Windows dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınıza yüklemek için yalnızca 1 lisansa ihtiyacınız olduğunu düşünürsek oldukça ucuzdur.

Mini Keylogger, kullanıcılara tamamen görünmezken tüm kullanıcı etkinliklerini kaydeden görünmez bir izleme yazılımıdır! Mini Keylogger yazılan her şeyi, çevrimiçi kullanıcı adlarını ve şifreleri, web taramasını, e-postaları, konuşmaları, kullanılan uygulamaları, izlenen filmleri vb. Size bildirir. Ve bunların tümü tam gizlilik modunda yapılır. Küçük tuş vuruşlu kaydedicimiz işini profesyonel ve kapsamlı bir şekilde yapıyor.

Mini Keylogger, tam gizlilik modunda çalışabilen profesyonel bir yardımcı programdır ve diğer ücretsiz veya ücretli keylogger'ların aksine, çoğu antivirüs programı tarafından neredeyse tespit edilemez. Mini Keylogger, Görev Yöneticisi, Başlat Menüsü, Görev Çubuğu, Program Ekle / Kaldır Menüsünde bulunamaz ve genellikle izlenen sistemlerde uygulanan çeşitli korumalarla birlikte sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Mini Keylogger'ın en önemli özelliği (internette bulunan diğer keylogger'lara kıyasla onu benzersiz kılan) tespit edilmemiş olmasıdır. İnternette antivirüs programları nedeniyle kullanılamayan çok sayıda ücretli veya ücretsiz keylogger var. Tuş kaydedicilerin çoğu, Windows Defender (varsayılan Windows koruması) tarafından bile algılanır. Bizim durumumuzda, Mini Keylogger'ın Windows Defender, Norton AV, Kaspersky AV, AVG, McAfee, Panda, Avast, TrendMicro ile tarandığında tespit edilmediğini garanti ediyoruz. Mini Keylogger'ları neredeyse her gün oluşturuyoruz ve tüm yapılar, tespit edilmediklerinden emin olmak için belirtilen antivirüs programları ile taranıyor.
Mini Keylogger Mini Keylogger Mini Keylogger Mini Keylogger Mini Keylogger Mini Keylogger


Turkojan

Turkojan

uzaktan bilgisayarları yönetme
ProAgent

ProAgent

Casusluk programı
Hotmail Brute

Hotmail Brute

Casusluk programı
CCProxy

CCProxy

proxy sunucu programı
Tor Vidalia

Tor Vidalia

İnternette Gizlenerek Gezinme Prog

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

TLauncher

Bilgisayarda Minecraft oynama progr