Microsoft Word indir Microsoft Word 2.45

id586447913
259 MB
Dil tr en de ru
lisans:  Ücretsiz
Microsoft Word for iPad iOS işletim sistemli iPad kullanıcılarını dikkate alarak hazırlanmış resmi Word uygulamasıdır.

Microsoft Office paketinin bir parçası olan Word yazılımını iPad cihazınızda kullanabilirsiniz. Word ile bildiğiniz üzere zenginleştirilmiş metin dökümanlarını hazırlayabilirsiniz. Bu dökümanların içerisinde resimler gibi farklı öğeler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda yazı tipi ve rengi gibi öğeleri kişiselleştirmeniz için içerisinde sayısız seçenek sunmaktadır. 

İPad cihazınız ile hazırlamış olduğunuz dökümanları hem Windows hemde MAC bilgisayarınızda aynı şekilde görüntüleyebildiğiniz gibi mobil desteği sayesinde mobil cihazlarınızda da sorunsuz bir şekilde görüntüleme şansına sahip olursunuz. 

Format uyumsuzluklarını ve içeriklerde yer alan farklılıkları ortadana kaldırmaktadır. iPad cihazların dokunmatik yeteneklerinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan Microsoft Word for iPad uygulaması Word dökümanlarını görüntüleme imkanı sağlıyor. Office 365 üyeliğiniz varsa uygulama sizlere özelliklerin hepsini sunuyor. Bu üyelik sayesinde Word dökümanları görüntülemekle kalmayıp ayrıca yeni dökümanlar oluşturabiliyorsunuz. 

Mevcut dökümanları da görüntüleyip üzerinde düzenlemeler yapmanıza imkan sağlayan Microsoft Word for iPad uygulamasını sadece tabletinizde kullanarak işlerinizi sorunsuz bir şekilde hal edebiliyorsunuz.


Etiketler: ios için word uygulaması , Microsoft Word indir

Microsoft indir Bak


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma

mBlock

blok tabanlı arduino programlama