Microsoft Word indir Microsoft Word 2.18


id586447913
259 MB
0.00 USD
Diltr en de ru
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 36
2 1
indir BAK 
Microsoft Word for iPad iOS işletim sistemli iPad kullanıcılarını dikkate alarak hazırlanmış resmi Word uygulamasıdır.

Microsoft Office paketinin bir parçası olan Word yazılımını iPad cihazınızda kullanabilirsiniz. Word ile bildiğiniz üzere zenginleştirilmiş metin dökümanlarını hazırlayabilirsiniz. Bu dökümanların içerisinde resimler gibi farklı öğeler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda yazı tipi ve rengi gibi öğeleri kişiselleştirmeniz için içerisinde sayısız seçenek sunmaktadır. 

İPad cihazınız ile hazırlamış olduğunuz dökümanları hem Windows hemde MAC bilgisayarınızda aynı şekilde görüntüleyebildiğiniz gibi mobil desteği sayesinde mobil cihazlarınızda da sorunsuz bir şekilde görüntüleme şansına sahip olursunuz. 

Format uyumsuzluklarını ve içeriklerde yer alan farklılıkları ortadana kaldırmaktadır. iPad cihazların dokunmatik yeteneklerinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan Microsoft Word for iPad uygulaması Word dökümanlarını görüntüleme imkanı sağlıyor. Office 365 üyeliğiniz varsa uygulama sizlere özelliklerin hepsini sunuyor. Bu üyelik sayesinde Word dökümanları görüntülemekle kalmayıp ayrıca yeni dökümanlar oluşturabiliyorsunuz. 

Mevcut dökümanları da görüntüleyip üzerinde düzenlemeler yapmanıza imkan sağlayan Microsoft Word for iPad uygulamasını sadece tabletinizde kullanarak işlerinizi sorunsuz bir şekilde hal edebiliyorsunuz.

Microsoft Word,ios için word uygulaması


Etiketler: ios için word uygulaması, Microsoft Word indir, 
Mailim Görünsün


İlk Yorumu Siz Yazın
Yeni Programlar
Benzer