Microsoft PowerPoint for iPad logo Microsoft PowerPoint for iPad 2.49.1

ios
215 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Microsoft PowerPoint for iPad uygulamasını iOS işletim sistemli tabletinizde kullanarak ofis dökümanlarını görüntüleyebilirsiniz. 

PowerPoint dökümanlarına erişim imkanı sağlayan Microsoft PowerPoint for iPad uygulaması özel olarak tasarlanmış resmi bir hizmettir. Mobil cihazlarda ofis dökümanlarını görüntülemek sıkıntı oluşturabiliyordu. Bu nedenle gittiğiniz her yerde bilgisayarınızı yanınızda götürmeniz gerekebiliyordu. Microsoft PowerPoint for iPad uygulamasını kullanarak bütün dökümanları kolay bir şekilde iOS işletim sistemli tabletinize aktarabilirsiniz. Sunumları iPad cihazınız üzerinde görüntüleyebilir ve dokunmatik yeteneklerini sonuna kadar kullanabilirsiniz. 

Doğal, rahat ve pratik bir kullanıcı deneyimi sunan Microsoft PowerPoint for iPad uygulamasının bütün özelliklerinden faydalanmakk için Office 365 üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir. Bu üyelik sayesinde PowerPoint sunumlarını görüntülemek dışında sunumları düzenleyebiliyorsunuz. Yeni sunumlar oluşturabildiğiniz gibi olan sunumları düzenlemenin deneyimini iOS cihazınıza taşıyın. 

Format uyumsuzluğu gibi sorunları ortadan kaldıran Microsoft PowerPoint for iPad uygulaması ile hem bilgisayarınızda hemde mobil cihazınızda dökümanları aynı formatta görüntüleyebilirsiniz.

Microsoft PowerPoint for iPad


Truecaller

Truecaller

ios arayan numara kime ait
TouchPal

TouchPal

iphone için emoji klavye uygulaması
Dijital Operatör

Dijital Operatör

turkcell aboneleri için uygulama
Digify

Digify

ios dosya paylaşma
Microsoft Word

Microsoft Word

ios için word uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü