Microsoft Office logo  Microsoft Office 2016

default.aspx
750,00 MB

Dil tr

lisans:  Deneme Sürümü

Microsoft Office Professional 2016 un beta sürümünü yayınlayan Microsoft iş yaşamında en çok tercih edilen yazılımını daha basit, etkili ve hızlı iddialarıyla kullanıcılarla buluşturdu.

Bu yayınlanan ilk beta sürüm olduğu için kararlı bir sürüm değildir. Kullanımdan önce kullanıcıların belge yedeklerini almaları tavsiye edilir. Programın kararlı sürümü 2010 yılının ilk 6 ayı içerisinde yayınlanacaktır.


Microsoft Office 2010 un en önemliği özelliği fikirlerinizi ifade edebileceğiniz ve problemleri çözümleyebileceğiniz diğer insanlarla iletişime geçebilmeniz. Program PC, web veya akıllı telefonlar üzerinden Office belgelerinize istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlıyor. Microsoft Office in diğer bir özelliği belgelerinizi senkronize ederek verimliliği artırması. Bu sayede belgelerinizde hangi platformda değişiklik yaparsanız yapın. Her an değişiklikleri görüntüleyebileceksiniz. Önemli: Bu yayınlanan ilk beta sürüm olduğu için kararlı bir sürüm değildir. Kullanımdan önce kullanıcıların belge yedeklerini almaları tavsiye edilir.


Etiketler:

microsoft 2016 ofis programı

Microsoft Office indir
Microsoft Office


ShortKeys

ShortKeys

Hızlı yazma programı
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program