Microsoft Family Safety indir Microsoft Family Safety 1.1.1

id1489209093
115.8 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):0 Hit 0
aile güvenlik uygulaması ios için; Microsoft Aile Güvenliği ile ailenizin çevrimiçi ve çevrimdışı güvende olmasına yardımcı olun. Microsoft Aile Güvenliği uygulaması, sevdiklerinizi dijital güvenlik ve konum paylaşımıyla korumanıza yardımcı olur.

Çevrimiçi ve gerçek dünyada sağlıklı alışkanlıklar geliştirme konusunda çocuklarınızla sohbet etmeyi kolaylaştırın. Microsoft Aile Koruması ile çocuklarınıza öğrenmek ve büyümek için bağımsızlık verirken, ailenizin biraz güvende kaldığı konusunda içiniz rahat olsun.

Çocuklarınızın internette keşfetmeleri için güvenli bir alan oluşturun. Windows, Xbox ve Android'de Microsoft Edge kullanarak uygunsuz içeriği engellemek için sağlıklı sınırlar belirleyin ve çocuk dostu web sitelerine göz atmayı ayarlayın. Çocuklarınız Microsoft Store'dan yaş sınırlaması olan daha olgun bir uygulama veya oyun indirmek istediğinde haberdar olun, sizi haberdar eder ve sürprizlerden kaçınmanıza yardımcı olur.

Çocuklarınızın ekran süresi aktivitelerini dengelemelerine yardımcı olun. Xbox ve Windows'ta cihaz sınırlarını ayarlayın. Veya çocuklarınız çevrimiçi öğrenme gibi şeyler için cihazlarda daha uzun süre kalacaksa, Xbox, Windows veya Android'de belirli uygulamalarda veya oyunlarda zaman sınırları ayarlayın. Şimdi, belirli bir oyunun yalnızca bir saatini söylediğinizde, bu gerçekten o oyunun bir saati anlamına gelir - ister Windows, Xbox veya Android'de oynanıyor olsun. Ve ekran süresi biterse ekran süresi istekleriyle daha fazlasını isteyebilirler.

Microsoft Family Safety 1.1.1,aile güvenlik uygulaması ios için


Etiketler: Microsoft Family Safety indir, aile güvenlik uygulaması ios için, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul