Microsoft Family Safety logo Microsoft Family Safety 1.13.0

ios
115.8 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Microsoft Aile Güvenliği ile ailenizin çevrimiçi ve çevrimdışı güvende olmasına yardımcı olun. Microsoft Aile Güvenliği uygulaması, sevdiklerinizi dijital güvenlik ve konum paylaşımıyla korumanıza yardımcı olur.


Çevrimiçi ve gerçek dünyada sağlıklı alışkanlıklar geliştirme konusunda çocuklarınızla sohbet etmeyi kolaylaştırın. Microsoft Aile Koruması ile çocuklarınıza öğrenmek ve büyümek için bağımsızlık verirken, ailenizin biraz güvende kaldığı konusunda içiniz rahat olsun.

Çocuklarınızın internette keşfetmeleri için güvenli bir alan oluşturun. Windows, Xbox ve Android'de Microsoft Edge kullanarak uygunsuz içeriği engellemek için sağlıklı sınırlar belirleyin ve çocuk dostu web sitelerine göz atmayı ayarlayın. Çocuklarınız Microsoft Store'dan yaş sınırlaması olan daha olgun bir uygulama veya oyun indirmek istediğinde haberdar olun, sizi haberdar eder ve sürprizlerden kaçınmanıza yardımcı olur.

Çocuklarınızın ekran süresi aktivitelerini dengelemelerine yardımcı olun. Xbox ve Windows'ta cihaz sınırlarını ayarlayın. Veya çocuklarınız çevrimiçi öğrenme gibi şeyler için cihazlarda daha uzun süre kalacaksa, Xbox, Windows veya Android'de belirli uygulamalarda veya oyunlarda zaman sınırları ayarlayın. Şimdi, belirli bir oyunun yalnızca bir saatini söylediğinizde, bu gerçekten o oyunun bir saati anlamına gelir - ister Windows, Xbox veya Android'de oynanıyor olsun. Ve ekran süresi biterse ekran süresi istekleriyle daha fazlasını isteyebilirler.
Microsoft Family Safety Microsoft Family Safety


Daylio

Daylio

ruh haline göre günlük tutma uygulaması
Ablo

Ablo

arkadaşlık ve sohbet uygulaması
arabam.com

arabam.com

ikinci el araba alım satımı
FamiSafe

FamiSafe

çocukların konum takibi
Ne Pişirsem? Yemek Tarifleri

Ne Pişirsem? Yemek Tarifleri

ios için yemek tarifleri

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü