Microsoft Excel indir Microsoft Excel 2.45

id586683407
233 MB
Dil en tr de ru
lisans:  Ücretsiz

Microsoft Excel for iPad uygulamasını iOS işletim sistemli tabletiniz üzerinde kullanarak Excel dosyalarınızı görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. 

Resmi olarak sunulan Microsoft Excel for iPad uygulaması iOS işletim sistemli kullanıcılar için tasarlanmıştır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir uygulama olup Excel dosyalarını iPad cihazlarınız üzerinde format uyumsuzluğu olmak sızın görüntüleme imkanı sunmaktadır. 

Windows ve MAC işletim sistemli bilgisayarlarınız üzerinde görüntülediğiniz Excel dökümanlarını aynı şekilde iPad cihazınızda görüntüleyebilirsiniz. 

Uygulamanın diğer Excel versiyonlarını da diğer iPad'lar için tamamen özel olarak tasarlanmıştır. Tabletlerin dokunmatik yeteneklerinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. 

Daha pratik ve daha rahat bir kullanıcı deneyimi sunan Microsoft Excel for iPad uygulaması Office 365 üyeliğiniz varsa sizlere özelliklerinin çok daha fazlasını sunuyor. Office 365 üyeliğinizi kullanarak Excel dökümanları oluşturabilir dilerseniz önceden hazırlanmış olan Excel dökümanlarının içeriklerini düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Excel dökümanlarını açabilmek için dizüstü bilgisayardan faydalanmanız artık gerek yok. Microsoft Excel for iPad uygulaması ile dizüstü bilgisayar derdinden kurtuluyorsunuz.


Etiketler: ios için excel uygulaması , Microsoft Excel for iPad indir , Microsoft Excel indir

Microsoft indir Bak
Microsoft Excel indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu