Microsoft Excel for iPad indir Microsoft Excel for iPad 2.15


id586683407
233 MB
0.00 USD
Dilen tr de ru
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 18
2 8
indir BAK 

Microsoft Excel for iPad uygulamasını iOS işletim sistemli tabletiniz üzerinde kullanarak Excel dosyalarınızı görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. 

Resmi olarak sunulan Microsoft Excel for iPad uygulaması iOS işletim sistemli kullanıcılar için tasarlanmıştır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir uygulama olup Excel dosyalarını iPad cihazlarınız üzerinde format uyumsuzluğu olmak sızın görüntüleme imkanı sunmaktadır. 

Windows ve MAC işletim sistemli bilgisayarlarınız üzerinde görüntülediğiniz Excel dökümanlarını aynı şekilde iPad cihazınızda görüntüleyebilirsiniz. 

Uygulamanın diğer Excel versiyonlarını da diğer iPad'lar için tamamen özel olarak tasarlanmıştır. Tabletlerin dokunmatik yeteneklerinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. 

Daha pratik ve daha rahat bir kullanıcı deneyimi sunan Microsoft Excel for iPad uygulaması Office 365 üyeliğiniz varsa sizlere özelliklerinin çok daha fazlasını sunuyor. Office 365 üyeliğinizi kullanarak Excel dökümanları oluşturabilir dilerseniz önceden hazırlanmış olan Excel dökümanlarının içeriklerini düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Excel dökümanlarını açabilmek için dizüstü bilgisayardan faydalanmanız artık gerek yok. Microsoft Excel for iPad uygulaması ile dizüstü bilgisayar derdinden kurtuluyorsunuz.

Microsoft Excel for iPad,ios için excel uygulaması


Etiketler: ios için excel uygulaması, Microsoft Excel for iPad indir, 
Mailim Görünsün


İlk Yorumu Siz Yazın
Yeni Programlar
Benzer