Microsoft Excel logo Microsoft Excel 2.50

ios
233 MB

Dil en tr de ru

lisans:  Ücretsiz

Microsoft Excel for iPad uygulamasını iOS işletim sistemli tabletiniz üzerinde kullanarak Excel dosyalarınızı görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. 

Resmi olarak sunulan Microsoft Excel for iPad uygulaması iOS işletim sistemli kullanıcılar için tasarlanmıştır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir uygulama olup Excel dosyalarını iPad cihazlarınız üzerinde format uyumsuzluğu olmak sızın görüntüleme imkanı sunmaktadır. 

Windows ve MAC işletim sistemli bilgisayarlarınız üzerinde görüntülediğiniz Excel dökümanlarını aynı şekilde iPad cihazınızda görüntüleyebilirsiniz. 

Uygulamanın diğer Excel versiyonlarını da diğer iPad'lar için tamamen özel olarak tasarlanmıştır. Tabletlerin dokunmatik yeteneklerinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. 

Daha pratik ve daha rahat bir kullanıcı deneyimi sunan Microsoft Excel for iPad uygulaması Office 365 üyeliğiniz varsa sizlere özelliklerinin çok daha fazlasını sunuyor. Office 365 üyeliğinizi kullanarak Excel dökümanları oluşturabilir dilerseniz önceden hazırlanmış olan Excel dökümanlarının içeriklerini düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Excel dökümanlarını açabilmek için dizüstü bilgisayardan faydalanmanız artık gerek yok. Microsoft Excel for iPad uygulaması ile dizüstü bilgisayar derdinden kurtuluyorsunuz.

Microsoft Excel for iPad Microsoft Excel for iPad


Microsoft PowerPoint for iPad

Microsoft PowerPoint for iPad

ios için powerpoint uygulaması
TouchPal

TouchPal

iphone için emoji klavye uygulaması
Digify

Digify

ios dosya paylaşma
Microsoft Word

Microsoft Word

ios için word uygulaması
AirMore

AirMore

ios wifi üzerinden dosya gönderme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma